Kannabinoidy, w których "mostek" jest wiązaniem amidowym, lub estrowym.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 2007 / 83 / 0
[ external image ]
(Kjurwa jak zrobić tą miniaturke?)

N-(1-amino-3,3-dimethyl-1-oxobutan-2-yl)-1-butyl-1H-indazole-3-carboxamide

Dziwi mnie że nie ma takiego tematu. A może pod inną nazwą śmiga? W ostatnich latach w chuj tego wszędzie było, miałem przerwe z 4 lata od kanna bo już chujowo strasznie robiły, i strasznie chujowe zaczynały się robić, a zacząłem w czasach "Spice Golda" i "Smoke". Później przezajebiste AM-2201, sławny Ursus itp. To były kozaki, później zaczynały coraz chujowsze wychodzić, tylko buch i spanie, buch i spanie a skręt gorszy niż po opio. Ktoś testował te ADB-BUTINACA? Wziąłem se 1g do badań co by powspominać, mimo iż to był chyba najmroczniejszy okres w moim żywocie. Pozdrawiam cały zakon!
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
  • 82 / 29 / 0
Kopciłem to w zeszłym roku, maczany i czysty proch.

Przyzwoity kannabinoid, chociaż na tę chwilę dostępne są lepsze, taka czikita czy 5F-ADB. Jako maczana zapalona raz na jakiś czas przyjemne, słabsze niż chyba wszystkie inne dostępne kannabinoidy na rynku w tej chwili ale to wciąż mocarny skurwiel. Robiłem maczanę 1:20 i było fajnie, chociaż tolerancja rośnie szybko, a przy paleniu prochu to wiadomo jak jest, za chwilę dopalanie co 20 minut, a efekty odstawienia to też tragedia. Chyba z półtora tygodnia dochodziłem do siebie.
  • 30 / 1 / 0
Jakie proporcje w robieniu liquidu z tego
  • 2007 / 83 / 0
Liquidu to nie wiem ilewychodzi na bucha.

Prop. 1/15Słaby ten kanacz jesli chodzi o jakies kolorki, smiechawe, czy w ogóle jalies doznania. zwarzywia człowieka że idzta w chuj. Zadnych pozytywoq tylko zmuła, depresja i ciężkość. Czas dzialania 5-10 min peak i cisnienie na bhucha. Najarasz sie to nie wstamieszbi nie zrobisz nic. Zejdzie to odrazu sie najarasz. Ciezlo sie tym pokarac. Najwyzej odcina i pobudka godzinke pozniej
The mind is the most dangerous weapon alive
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.