Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 633 • Strona 64 z 64
  • 4 / 1 / 0
Ja śmigam na rejonie Kołbaskowo, no to tu wgl z wyjazdem z Niemiec na Polskę nie ma kontroli gdzie w stronę Niemiec co drugie auto zatrzymują. A jak już szukają no to sporadycznie nie wywalają wszystkiego z auta. Nie wiem jak podejście z psem...
  • 57 / 7 / 1
W kołbaskowie często zatrzymują w stronę Niemiec, ale jest jedno małe przejście graniczne, gdzie nigdy nikogo nie ma. Jest to w miejscowości Buk, jest tam ścieżka rowerowa, ale też zwykła droga. Nigdy tam nie widziałem, żeby człowiek stał. Fakt, nie jest to autostrada, ale droga jest. Jeśli nie chcecie przypału, to jest to najlepszy przejazd koło Szczecina.
  • 28 / 3 / 0
kilka sztuk zioła to myśle ze w calej strefie schengen na majtach przewieziesz bez żadnej lipy (o ile nie zacznie pachnieć w furze)
ODPOWIEDZ
Posty: 633 • Strona 64 z 64
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.