ODPOWIEDZ
Posty: 7347 • Strona 735 z 735
  • 51 / 1 / 0
Pytanie zdrowotne:

Na codzień, na trzeźwo mam tachykardię przez cały dzień(ok. 110-130 BMP/minutę)
Natomiast zastanawiam się ostatnio mocno nad przyjęciem czystego MDMA (żadne piguły nie wchodzą w grę) w trakcie imprezy,możliwe też ze w klasycznym dodatku z THC.

Musze przyznać,że w badaniach zawsze było czysto i nie stwierdzili mi nigdy żadnej choroby serca. Z drugiej strony wiem,że ta substancja nie jest obojętna dla serca,natomiast poziom zagrożenia dla ZDROWEGO użytkownika nie jest,na moje oko. przerażający( mogę być lekko niedoinformowany).

Mam na stanie również lekarstwo na serce-Betaloc ZOK (" 47,5 mg bursztynianu metoprololu"), które pomagały mi kiedyś na nadczynność serca, pomysł polega na zażyciu w dniu imprezy w celu ulżenia pracy mięśnia sercowego,natomiast nie mam pojęcia nt. interakcji z wspomnianymi MDMA i THC,zwłascza,że według informacji badawczych taki MIX jest w stanie nasilać pobudzenie serca.


TL;DR-Jak sie bawić by nie martwić się i nie wykitować niepotrzebnie, a cisnienie na melanż mam mocne,bo niedawno udało mi się pożegnać po wielu latach z psychotropami.

PLEASE HELP ME
  • 44 / 7 / 0
czy przechowywanie kryształków MDMA w folii aluminiowej i metalowym pudełku w temperaturze pokojowej zapewni trwałość na lata czy mam się o coś obawiać? ma ktoś rady jak dobrze przechowywać MDMA by nie tracilo przez czas? ;) jak w ogóle z trwaloscia MDMA?
  • 1360 / 533 / 0
@Hahamefek nie jestem lekarzem nie mam wiedzy medycznej robisz to na wlasna odpowiedzialnosc ale gdybym byl Toba nie mixowalbym na pewno tych 3 srodkow . Wez niska dawke MDMA typu 100mg zobaczysz jak sie poczujesz zawsze mozesz dorzucic lub dociagnac jak za slabo :nos: :liść: zapalilbym na zejsciu juz pod koniec po 4-5h .

@KavonPL z mojego doswiadczenia trwalosc jest bdb , po 2 latach nie odczulem spadku mocy trzymajac tak jak Ty . Lepiej byloby jeszcze w lodowce jak masz mozliwosc .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 306 / 33 / 0
W lodówce nie dostanie wilgoci?
Cogito ergo sum
  • 384 / 110 / 0
myślę że folia aluminiowa dobrze chroni przed wilgocią, ale dobre pytanie, też się nad tym zastanawiałem
  • 515 / 136 / 0
@D4RKJOY W miarę szczelnie zamknięte nie powinno, bym raczej powiedział, że może łapać wilgoć przy częstym wyjmowaniu i wsadzaniu materiału.

Ja robię tak, że folię/samarę wsadzam w drugą strunówkę, a tę do małego słoiczka, w którym jest trochę ryżu i soli. Całość trzymam w zamrażarce i nie zauważyłem, żeby cokolwiek uległo zawilgoceniu.
'Never know who's behind the wheel,
The body or a conscious mind'
  • 1360 / 533 / 0
Rozumie sie samo przez sie , ze w szczelnym opakowaniu jeszcze dodatkowo w tej lodowce
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 7347 • Strona 735 z 735
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.