Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.
ODPOWIEDZ
Posty: 1464 • Strona 144 z 147
  • 514 / 59 / 0
A wam przychodzą kody na receptę czy papierowe tylko dostajecie ?
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 514 / 59 / 0
A wam przychodzą kody na receptę czy papierowe tylko dostajecie ?
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 354 / 63 / 0
Papierową to ostatni raz chyba z dwa lata temu miałem w ręku. Teraz to już wyjątek
:tabletki:
  • 591 / 129 / 0
Potwierdzam widoczność wszystkich recept przez lekarzy w niezależnych od siebie placówkach, różnych miastach i województwach. Czy to NFZ, czy prywata nie ma znaczenia. Od dawna szło w centralę, teraz widać wszystko jak na dłoni.
Ostrzegałem przed tym ponad dwa miesiące temu - tuż po zakończeniu okresu wakacyjnego.
post3713504.html#p3713504

Jak chodzi o regułę blokującą wystawianie recept - do końca roku, fizycznie takowej nie ma.
Jeśli ktoś Wam wmawia, że jest inaczej, to nie odróżnia alertu/monitu od całkowitego bana. Albo nie chce z Wami współpracować i więcej nie pomoże, zawierając w tym sugestię żeby spadać...
Kraj nie ma żadnego pomysłu co z tym zrobić, jedynie odsunięto banicję w czasie.
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2023 przez kurczakswiezy, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 174 / 10 / 0
Dzisiaj bralem u magika 3 paczki baklofenu a bylo najebane i sie dlugo z nim nie widzialem a on lubi myszkowac to nic mi nie mowil, ze na bake byly recepty wczoraj a on tego nie lubi i by nie wypisal. Watpie ze wszyscy lekarze maja dostep do wrazliwych danych bo dzisiaj z magikiem gadalem o wszystkim z godzine albo grał w co wątpię.
  • 174 / 10 / 0
Dwa dni temu chcialem z receptomatu leki na nadcisnienie to chcieli recepte wczesniejsza albo historie choroby, weszli by sobie sami i by mieli z glowy a nie prosili o recepte. Watpie ze tak jest wszedzie, wyjatkowe specjalizacje jakies moga miec wglad. To mialo byc tak ze farmaceuta tez bedzie mial wglad, i co? myslicie ze "wszyscy" maja juz dostep? ja nie wierze, a czas pokaze.
  • 591 / 129 / 0
Tyle, że co do leków o których piszesz nie toczy się wojna, nie ma ich na wykazie.

W wielu szpitalach/przychodniach etc wywieszono komunikaty o niedogodnościach, opóźnieniach i problemach wynikających z wdrażania nowego systemu. Jest to tożsame z obowiązkową centralizacją.
Nawet poradnie przyszpitalne gubią się w bałaganie zafundowanym przez poprzedni rząd i MZ.

Jak chodzi o apteki to wyraźnie była mowa, że to plany na następny rok.
Zauważ, że nie napisałem o pełnym profilu i dokumentacji, a o widoczności recept.

Edit: Jakby ktoś z Was chciał podejrzeć - powiedzmy, że przykładowy projekt związany z integracją i cyfryzacją usług, zwracam uwagę na daty i to, że dało się przytulić z tego hajs:
https://www.gov.pl/web/zdrowie/wsparcie ... ie-e-uslug
https://zdrowie.gov.pl/poiis/strona-102 ... i_poz.html
  • 126 / 2 / 0
11 listopada 2023WujekMorda pisze:
11 listopada 2023heheh pisze:
Kurwa mac. Zawinęli mi zioma, który mial poratować mnie alpra - lekarza mam w środę, a alpry starczy do poniedziałku. Zaczynam panikować. Lekarz i tak przepisal mi w poprzednim miesiącu o jedno opakowanie więcej, bo zacpalem koksu, zeżarłem więcej alpry i poprosiłem o dodatkowe opakowanie. Wątpię, że sie zgodzi na jeszcze jedno. Jest sens uderzać w reptomaty, żeby wyzydzic chociaz 1 opakowanie 0,25mg?
Jak się znalazłeś w takiej patowej sytuacji i bez kitu bez benzo Cię popierdoli ( wiem o co chodzi z autopsji ) to zainteresuj się R-C benzo i np flu-alprą. Sypniesz troche grosza i bez żadnych recek to dostaniesz to jest raz. Dwa że Ci posmyra odpowiednie receptory i psycho-skręta przepędzi a trzy jest to wręcz mocniejsze niż klasyczne benzo. Także jak masz pesos to ja bym w tym kierunku uderzał a nie płacił Online-Magikom-Złodziejom gdzie nie masz pewności czy koda Ci zapodadzą towarzyszu.
Z flualprą znałem się doskonale i zbyt długo. Nie wejdę drugi raz do tej samej rzeki, bo zwykła alpra przy flualprze to nic :P
  • 229 / 150 / 0
Jak z e receptą na Selegilinę?
  • 174 / 10 / 0
Moj prywatny dzisiaj onkolog stwierdził ze nic nie widzi dopoki mu nie udostepnie dostępu do P1, nigdy mu nic nie udostepnilem, nie pali raczej jana bo znamy sie xxx lat, DODAM ZE MAM IKP ale on jego nigdy nie widzial i zobaczy może jak to faktycznie wejdzie, z moich źródeł wynika ze nie widzą a z waszych że widzą :D
Edit:

Jeszcze mówi " a poczeka Pan, jeszcze sprawdze, ale tutaj nie ma nic takiego o czym Pan mowi " Dzieki , do widzenia :) milego hej
ODPOWIEDZ
Posty: 1464 • Strona 144 z 147
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.