Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Cześć.
Założyłem konto ponieważ mam pytanie. Moje doświadczenie z substancjami to w zasadzie 3 razy w życiu MDMA wzięte w klubie z kolegą. Uwielbiamy ten stan oboje, chodzi o to wystrzelenie czystą euforię pobudzenie miłość do każdego. Tripowanie niezbyt nas interesuje. Stąd moje pytanie. Jutro zbliża się impreza a my niestety nie byliśmy w stanie zdobyć m-ki. Mamy za to po jednej pigułce takich szarych nazistowskich orłów z zawartością - 2cb. Rzekomo ma w nich być 22mg, w co wątpię ale do sedna. Chcemy wziąć tak aby to działanie jednak jak najbardziej przypominało to MDMA. Euforia miłość pobudzenie you know. Jak to rozegrać? Każdy z nas ma jedną pigułe i jak to wziąć? Sniif? Oral? Od razu cała czt może to będzie za dużo i wleci trip i lepiej to jakoś podzielić np połowa na sniffa i resztę zjeść? Tak jak mówię celujemy w działanie typowe dla mki no może z jakimiś ciekawymi efektami wizualnymi typu kolorki których po mce nigdy nie doświadczyliśmy. Jak to rozegrać? Pozdrawiam
  • 1280 / 491 / 0
@Aleyk mogles napisac w glownym zamiast robic caly temat ale niec bedzie - wezcie cala oralnie , najpewniej i tak ma mniej niz deklarowane a ok 20mg da wam ten efekt jakiego szukacie
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 3 / / 0
I czekajcie cierpliwie, bo potrafi się długo ładować. Taka ilość na dwóch powinna dać wam lekką euforię bez przesadnej psychodeli i body loadu.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.