Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
37
30%
Thioco
88
70%

Liczba głosów: 125

ODPOWIEDZ
Posty: 9942 • Strona 971 z 995
  • 5 / 3 / 0
@zburzony
Możliwe że przez tramadol nic nie czułeś, ja na Tramalu czuje się jakbym był trzeźwy i strasznie speeduje więc może górował nad kodeiną albo zaburzył wchłanianie kody. Jak biorę tramal ze skunksem to potrafi szybko zbić faze z zioła którego nie palę codziennie (zazwyczaj max 2/3 dni w tygodniu pod rząd) bo nie ogarniam po nim nic totalnie poza domem.
  • 2980 / 412 / 0
Biorę Antydep wenlafaksyne. Do tego amisAn 400mg i ketrel na sen no i pregabalina jedna 150mg rano jedną wieczorem.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 6 / 1 / 0
Wypiłem nektar z czerwonego grejpfruta marki riviva godzinę przed zarzuceniem 240mg thioco i tylko lekko mnie posmyrało. Możliwe, że to przez ten nektar? Słyszałem, że grejpfrut podbija działanie, a ja nie poczułem kodeiny tak fajnie jak zawsze. Dodam, że mam zerową tolerancję i tak - brałem na pusty żołądek
Jestem częścią niczego.
  • 856 / 138 / 0
@01hfa tylko wiesz, ja po dwóch godzinach od wzięcia na pusty żołądek tyle thio nie czułem prawie nic, dopiero wtedy dojebalem ten tramadol. Także za chuj nie rozumiem, może faktycznie od leków no ale na lekach raz naćpałem się pięknie. Zagadka.
  • 292 / 40 / 0
26 maja 2023lesdoxem pisze:
Po kodeinie pokrapianej alkoholem w postaci piw jestem oazą spokoju. Taką, że już trzy razy zeszczałem się w gacie podczas twardego snu...
Sam również, nie raz, ani dwa, a nawet nie trzy 'podkrapiałem' kodeinę alkoholem i na szczęście taka sytuacja mnie nie spotkała. Miałem inny problem podobnej natury, lecz nie podzielę się tym...heh.
Natomiast co do twardego snu zgadzam się w stu procentach. Przykładałem głowę do poduszki i mogłem spać nawet i dwanaście godzin, szczególnie wtedy gdy dorzuciłem jeszcze hydroksyzynę. Niestety (stety) wymyśliłem sobie ostatnio zmianę repertuaru, poprzedzoną kilkudniową przerwa od substancji psychoaktywnych. Wyobraźcie sobie jakie problemy ze snem miałem...pomimo 300 mg pregabaliny zjedzonej w trakcie dnia budziłem się co półtorej godziny, na jakieś 30 minut...
...po tygodniu wróciłem do kody, a zrezygnowałem z alko.
Uwaga! Użytkownik jak89 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 155 / 42 / 0
Tej nocy znów mi się to zdarzyło, to już 5. raz w przeciągu 2 miesięcy. Zeszczałem się w pokoju, w którym spałem z bratem, on się wtedy obudził XDDD Nasikałem na jego walizkę, kaloryfer i pufę. Przypał jak chuj. Uważajcie na picie po kodeinie, a szczególnie wielu piw, bo działają mocno moczopędnie.
Nie ma, że za mocno.
  • 292 / 40 / 0
@Up jeśli piłem to zawsze przed.
Uwaga! Użytkownik jak89 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 155 / 42 / 0
Przed też jest spoko, ale nie za dużo. Takie podchmielenie styka. Potem zarzucana koda działa tak bardziej sedacyjnie, oszałamia i przygniata w siedzenie. W sumie to dobrze, że właśnie jestem w drodze do Holandii (a z kodą tam ciężko), bo przynajmniej mniej takich odpałów będzie. Jakbym już miał taką wielką ochotę na opio, to kupię sobie może Kratom lub O-DSMT (desmetramadol) - metabolit tramadolu.
Nie ma, że za mocno.
  • 164 / 12 / 0
03 czerwca 2023zburzony pisze:
Jak to jest, mam zerową tolerkę na opio, biorę antydepresanty i ostatnio sporo benzo ale normalne dawki. Dwie godziny temu zjadłem na pusty żołądek 32 tabsy Thiocodinu i mam tylko sucho w pysku, trochę krzywo chodzę i czuję wewnętrzne ciepło. Ale nie ma mowy o żadnej euforii, nastrój jak miałem tak mam dalej chujowy. Wkurwiłem się i przed chwilą zjadłem listek tramadolu z paracetamolem. Generalnie chyba powinno mnie już od samej kody dobrze wyjebać, ale skoro nic z tego to jest jeszcze szansa że z tego tramadolu coś będzie? Dodam że kodeina zawsze słabiutko na mnie działa, raz tylko naprawdę grubo mnie pogrzało ale nie pamiętam ile wtedy weszło.
Jeśli ktoś z was ma podobnie, jak sądzicie, ile musiałbym tego thio zeżreć żeby naprawdę dobrze porobiło?
Weź oszczyj + naszczyj na to i daruj sobie. Mi też coda nie podeszła i wgl już o tym shicie nie myśle. Leci do mnie Marysia + Extasy i po tym wiem czego sie spodziewać 👽 faszerować się kodą to jak narazie dla mnie czysta głupota.
Fatal Error.
  • 2980 / 412 / 0
Ja z 10-letnim stażem muszę zażywać dawki prawie 1,5 g żeby otrzymać to co lubię czyli ala morfinową fazę.

Ogólnie taki wylot robię raz na dwa trzy miesiące wpierdalam tjokodin garściami i h*j xD
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 9942 • Strona 971 z 995
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.