...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 3334 • Strona 334 z 334
  • 6 / 1 / 0
Hej,
Ja byłam w czterech
1. Straszny dwór Czechowice-Dziedzice polecam, bardzo dobrzy terapeuci, dobra atmosfera ale to było 10 lat temu, nie wiem jak jest teraz
2. Czarny Las Cisowa, tam cpałam to chyba mówi wszystko, z terapeutów lubiłam tylko Andrzeja stary heleniarz z doświadczeniem.
3. Męcka Wola, wyszłam po dwóch tygodniach, nie polecam, zasady trochę po-monarowskie aczkolwiek prawdziwego MONARu to nie przypomina.
4.Wapiennica koło Bielska-Białej najlepszy ośrodek w którym bylam, właścicielem jest Pan Straszny(nazwisko) jest też wlascicielem pierwszego ośrodka Straszny Dwor, terapeuci to wspaniali ludzie, ośrodek bardzo życiowy, bardzo dużą wagę przykładają do terapii.
  • 34 / 1 / 0
Ile trzeba czekać od zapisu do przyjęcia w najpopularniejszych/najlepszych ośrodkach odwykowych?
  • 440 / 53 / 0
Ja czekałem 3 miechy na przyjęcie do Torunia na Tramwajową, ale było to już ładne kilka lat temu, nie wiem jak teraz. Anyway było warto, bo ośrodek jest świetny. Bardzo owocnie spędzone 8 miesięcy. Substancji całkowicie nie odstawiłem, ale pozytywnie zmieniłem podejście do zażywania, poukładałem różne rzeczy w głowie i dowiedziałem się dużo o sobie.
"The key is inaction: passive integration with all that occurs around you. You are temporarily removed from the world of game. Enjoy it."
  • 2 / / 0
26 maja 2023ksien pisze:
Ile trzeba czekać od zapisu do przyjęcia w najpopularniejszych/najlepszych ośrodkach odwykowych?
Około 3 miesiące, zależy od miejsca, niektórzy mają tyle szczęścia, że dostają się tego samego dnia.
ODPOWIEDZ
Posty: 3334 • Strona 334 z 334
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.