Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2069 • Strona 207 z 207
  • 6 / / 0
@ludekOgrodek Nie ma czegoś takiego, samo THC jak i medyczna konopia powodują spore straty zdrowotne jeśli używasz tego często i rekreacyjnie.
@DelicSajko nie polecam liquidów i w szczególności e-papierosów. Można dostać astmy oskrzelowej i przewlekłej obturacyjnej choroby pluc która skraca życie o 10-15 lat.
https://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_cigarette#Health_effects pisze:
E-cigarettes increase the risk of asthma by 40% and chronic obstructive pulmonary disease by 50% compared to not using nicotine at all.
Źródło: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7817920
  • 37 / 3 / 0
No dobra, ale sam napisałeś " często i rekreacyjnie", a jakby był w tym umiar? Czy któryś z nich byłby "dobrym" wyborem?
  • 1865 / 696 / 0
Nie
"Na nic mi terapia,
mam zatrute złem DNA,
genetyczny krwi sabotaż,
samozwańczy świr..."
  • 2713 / 190 / 0
10 czerwca 2022london5 pisze:
Nowe wyszło - ADB-BUTINACA .
Ktoś ma informacje na temat aktywności tego związku ? Jeśli tak, to do czego najbardziej podobny ?

I jak z sytuacją prawną AB-PINACA ? Ostatni post w temacie jest z 2018r.. a pamiętam, że po zdelegalizowaniu tego jakiś czas później znów była legalna.
Kontakt: PM + Privnote
  • 354 / 93 / 4
@tur3k AB-PINACA jest obecnie w grupie I-N, co oznacza że jest nielegalna ale można ją wykorzystywać w celach medycznych, naukowych oraz przemysłowych.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 26 / 7 / 0
Siema kartacze, czy miał ktoś z was kiedyś do czynienia w UK z tymi słynnymi „legal highs” a konkretnie to gotowym mieszankom ziołowym?

Pytam z sentymentu, bo od nich się zaczął moj krótki ale dość intensywny romans z syntetycznymi kanna

Zawsze beka z tych odpadów co wyglądają jak opakowanie po kartach od pokemonow xDDD
i am bound to chains on my ankles that grow heavier with every step the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy if there is a god please help me
  • 63 / 2 / 0
@przeCZOLG what the fuck are you talkin bout?
Cytując "Zawsze beka z tych odpadów co wyglądają jak opakowanie po kartach od pokemonow"
Maczanki są były i wydaje mi się że będą. Kannabinoidy są nadal łatwo dostępne a ludzie (a może raczej pokemony) to kupują.
  • 26 / 7 / 0
Chodziło mnie o to iż te maczany były naprawdę ładnie zapakowane - woreczek strunowy wtopiony w kolorowy plastik. I te nazwy niektóre naprawdę srogie… np Exodus Damnation albo Annihilation nasz rodzimy Mocarz się chowa

Tak wyglądały:

[ external image ]

Po delegalizacji słuch o nich zaginął, a szkoda bo seria Jokerow była kozacka
i am bound to chains on my ankles that grow heavier with every step the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy if there is a god please help me
  • 1 / / 0
czy ktoś może wie w czym można rozpuścić jwh210 tak aby po spryskaniu materiał nie robił się brązowy ponieważ z acetonem wynik zawsze jest ten sam za pomoc jestem w stanie nawet się odwdzięczyć
ODPOWIEDZ
Posty: 2069 • Strona 207 z 207
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.