Rośliny z rodzaju Mitragyna, rodziny marzanowatych, zawierające alkaloidy o działaniu psychoaktywnym (Mitragyna speciosa, Mitragyna hirsuta, Mitragyna javanica).
Więcej informacji: Mitragyna speciosa na Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1430 • Strona 143 z 143
  • 663 / 24 / 0
Rozumiem że jak waliłem duże ilości codziennie przez długi czas to wszystko się kumulowało i teraz siedzi we mnie od chuja kratomu? Czy w moim przypadku można powiedzieć że przez 11 dni bez kratomu mój organizm już jest czysty? Bo trochę zamotałem się...
Pozdrawiam!
Paweł
  • 1496 / 952 / 7
@lufa9999 raczej chodziło o ostatni raz, kiedy zapodałeś kratom do organizmu. Obstawiam, żeś czysty 😊
Btw, jest sens zmieniać taki stan rzeczy?
𝕊𝕥𝕒𝕪 𝕨𝕚𝕝𝕕, 𝕄𝕠𝕠𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕝𝕕... 🌙
  • 663 / 24 / 0
To dobre pytanie. Ale trudno mi na nie odpowiedzieć, jako narkoman, lekoman i alkoholik 😉😉.
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam!
Paweł
  • 272 / 34 / 0
U mnie już plan żeby ze wszystkich używek zrezygnować, idę na terapię uzależnień, więc alpra np. idzie out, ale Kratomu będzie mi najbardziej brakować, oj będzie...
  • 70 / 7 / 0
Napoczatku 2,5g-3g brak efektów to tylko mi sie rzygać chciało więcej nie dało rady zjesc bo wymioty + jakbym czymś ciężkim dostał w głowe, teraz 5-6g jest czill i ciepełko + dalej lekkie zawroty głowy (za dużo serotoniny?) ale pozytwy przewyższaja negatywy w takiej dawce więc na + chyba organizm troche musiał sie przyzwyczaic do większej dawki, dobra substancja do łóżka, po pracy, jakoś nie widze tego wpierdalania w robocie chyba że małe dawki ale wtedy to słabo działa.
  • 12 / 1 / 0
Kratom ma w sumie spory potencjał do nadużywania. Sam miałem 100g jakiś czas temu na testa i codziennie piłem, choć wiedziałem, że najlepiej działa w większych dawkach rzadziej, np. raz w tygodniu. Mimo wszystko lepiej go pić niż brać inne opio itp.

Swoją drogą, odczuwacie jakieś znaczące różnice w działaniu, jeśli chodzi o poszczególne kolory? Ja tylko czerwony próbowałem, więc ciężko mi się wypowiadać w tym temacie.
  • 295 / 55 / 0
Tak, duże różnice dla różnych kolorach.
  • 3275 / 630 / 9
Ja doszedłem do dawki 20g na wrzutę. Oczywiście ciąg, cała setka, którą miałem poszła w trybie dzień w dzień. Tak to jest jak ma się stash. Nie myślę nawet o zamawianiu znowu. Jednak klasyczne opiaty są najlepsze. Powinno się najpierw spróbować kratomu a następnie poznać opiaty.
Kratom był dla mnie lekki. Fajna odmiana od codzienności. Grzał też całkiem fajnie, ale to trzeba by robić długie przerwy, albo walić ekstrakty aby się nim cieszyć. Jednak my, ludzie kaukazcy jesteśmy przystosowani pod mak.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 60 / 12 / 0
Dziwię się, że niektórzy połykają proszek, przecież to ochydne i łatwo można się zakrztusić tym proszkiem, herbatka zalana jak kawusia jest o wiele lepsza a przecież działa bo związki aktywne rozpuszczają się w wodzie. Ocukrowany kratom jest nawet dobry jako herbatka :)
Mi mimo, że mam raczej małą tolerkę 200-250 mg kody to 5-6 g czuję, coś jakby tramadol 150 mg ale bez takiego agresywnego wejścia.
  • 272 / 34 / 0
@borsuk122 no popatrz, a ja się dziwie ludziom co herbatki piją, ja wolę lepiej od razu wszystko wziąć, co do krztuszenia się to nigdy nie doświadczyłem, po prostu wsypujesz do ust, kilka łyków wody, płuczesz żeby się dobrze zmieszało i tyle, a smak nie taki zły ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 1430 • Strona 143 z 143
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.