Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
  • 358 / 46 / 0
Dzieki kolego za radę
U mnie jest taki problem ze wszyscy przyjmują prywatnie…. Dziura ozonowa
Jednie dzieci
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 2760 / 362 / 1011
No ja też niestety chodziłem prywatnie, ból zęba to skurwysyństwo, więc musisz atakować. Lada moment będzie problem, dojdzie do bólu, albo jeszcze innych problemów (nie wiem, co tam dokładnie może z zębami się dziać), ale lepiej dmuchać na zimne.

No przyznać muszę, że faktycznie dzisiejsze leczenie — jeżeli chodzi o płacenie z własnej kieszeni — do tanich nie należy.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 1 / / 0
13 września 2022ZupekChinski pisze:
Jeżeli masz zepsute zęby to może wdać się infekcja, a to może prowadzić do zagrożenie życia. Zapisz się do dentysty jak najszybciej, jeżeli kasa jest problemem to idź na NFZ, termin będzie z kosmosu ale będzie. Mam nadzieję, że ubezpieczenie zdrowotne nie jest problemem?

Na ból tramadol, może być w leku złożonym np. z paracetamolem lub deksketoprofenem 1 tabsa. Jeżeli nie masz dostępu do tramadolu zakup Antidol 1tabsa lub paracetamol do 1000 mg + ibuprofen 400 mg.
to że jestem nafurany ma jakiś wpływ na znieczulenie zęba ? W sensie czy coś się może wydarzyć?
  • 226 / 54 / 0
Stymulanty mają pewne działanie przeciwbólowe ( o wiele mniejsze niż opio ale mają ) , ale one najbardziej szkodzą na zęby z 2 powodów
1. Szczękościsk może sprawiać że silne zgrzytanie zębami będzie nawet przyjemne . (Warto żyć gumę)
2 . Zmniejszenie ilości śliny .
Już nie mówiąc o tym że jak ktoś stosuje metodę wcierania w dziąsła to jeszcze bardziej szkodzi.

Kiedyś jak musiałem czekać na dentystę to poszedłem do apteki i babka mi poleciła ibuprofen i taki płyn do płukania . Problem z ibuprofenem był taki że zbyt krótko/słabo później działał, przez co brałem do w wyższych dawkach i częściej. To co ciekawego zapbserwowałem to że ibuprofen ma w dużych dawkach pewne działanie psychoaktywne , ale było dość nieprzyjemne . Objawiało się pobudzeniem przy jednoczesnej niechęci do ruszania się , dziwne to było
Od Molly się we łbie pierdoli :pacman: :ojeju:
  • 2851 / 508 / 0
Kurde, jak się zażyje jakiś specyfik na zęba, to poziom ulgi jest jak krótka euforia przypominająca osobną fazę. Dla mnie klasyk to ketonal 100.

Fuzja - 909

Dziwne że nikt nie wspomniał o płukaniu naparem z szałwii.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 25 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.