Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
Lubisz mak?
1.Tak.
224
46%
2.Kocham i nienawidzę
207
42%
3.Nie.
58
12%

Liczba głosów: 489

ODPOWIEDZ
Posty: 8225 • Strona 819 z 823
  • 5 / / 0
Ja ostatnio dwukrotnie próbowałem maku Bakalland z biedronki (skusiłą mnie cena), oba razy 600g + 2 cytryny i zero działania niestety. Będę musiał poszukać innego maku ale powiem szczerze, że jest słabo, bo byłem w lidlu, odido i aldiku i jest głównie mak mielony, a w mniejszych sklepach ceny maku powodują, że jest nieopłacalny. Za tę cenę to już wolę tramal zakupić.

przeniesiono do odpowiedniego tematu - WRB
  • 5 / / 0
Ja ostatnio 2 razy zakupiłem Bakalland z biedry (2* 600g) i nic, zero, null, nada, void. A szkoda mi kasy, żeby jeździć po sklepach i szukać, to już wolę buprę którą mam. Nie mówię, na pewno jeszcze kiedyś spróbuję jak coś uda mi się trafić w sklepie ale nie w taki sposób, że będę specjalnie jeździł i szukał.
@PsychoDMT
Kurde, ja jak brałem kodę, to czułem się jak biedak, a nie milioner, bo schodziło mi 6 pudełek antidolu dziennie, a wtedy jeszcze był w normalnych cenach (5-8 zeta za op.). Teraz przy 15 za op, to nawet przy tych zarobkach by było słabo. A thiocodin powoduje, że jestem strasznie zmulony.
  • 1 / / 0
@cypressnew
Żeby mając bupre w ogóle spojrzeć w stronę maku w dzisiejszej ekonomii to podziwiam ten optymizm.
Choć jeśli piłeś przepłuczkę jakoś w tym samym okresie co brałeś bupre to nic dziwnego że nic nie poczułeś. bupra to częściowy agonista i nie pozwala innym opio podziałać swojej magii. A na pewno tym słabszym. Więc niekoniecznie były to siki, możliwe że między tobą a twoimi receptorkami stała szyba kuloodporna.

Mnie koda cofa miesięcznie jakoś pod 2k. Ale i tak jest to bardziej sensowne niż płukanie maku o równoważnej cenie.
Jak ktoś przerabia cokolwiek powyżej 600mg kody dziennie, albo nawet i te 600mg, to nie ma co myśleć o maku jako zamienniku. Jak lecicie w okolicach do tych 500mg to warto spojrzeć na niektóre Czechy (np ten co ivopartisan wspomniał, leciałem na 2kg/dz przez tydzień ta sama partia, skręta zabił) bo może akurat wam się wykalkuluje jakimś cudem ze opłacalne.
Ale dla reszty z nas to chyba trzeba sobie inne hobby znalesc bo musielibyśmy tyle błota pić że "poklepie" to nas chyba od zatrucia prędzej niż od resztek opio z tych ziaren. Ja to tylko przed oczami mam to jakie salta moje nerki wywijały.
Nie wierzę że w perspektywie czasu to nawet kerfy 08 z 2020r to przemorcarne były jakieś hahaha
  • 18 / 2 / 0
Obecnie same czeskie baka,nie płucze.
Kiełkował wam hiszpański helcom?
  • 209 / 35 / 0
560 czechy pepikland ktoś coś?
Na tle innych czechów mniej suche się wydają, i ciemniejsze. Wiadomo, nie liczę nawet na dzialanie jak po francuzach.
Desperacja :-d

@ Nada się na skręta
  • 214 / 18 / 0
Jak maczki w UK się mają ? Niedługo zawitam ale się zastanawiam czy warto trwonić na to hajs. W Tesco 100 g za niecały funt. Ktos był / jest i coś wie ?
  • 48 / 9 / 0
@Up
same czechy, czasem się trafi turek
jak ktoś jest bardzo zdeterminowany to w polskich sklepach czasami mają maki w zaporowych cenach
  • 209 / 35 / 0
Skoro został poruszony taki temat, to pytanie które nasuwa mi się od dawna - Gdzie po dobry mak?
Zdaje się, że w wielkiej brytanii mają dobrze z tym, jeśli w czechach lub słowacji by były dobre ziarna, to kto by się nie przejechał %-D
  • 214 / 18 / 0
Tego się nie spodziewałem że Pepiki zdominowały tereny po za UE. Liczyłem że Francuzy będą bo w końcu bliżej. No cóż... W Turkach nadzieja.
  • 60 / 12 / 0
Żeby nagle baka przerzuciła się na czeskie to bym się nie spodziewał, jakieś 3/4 ich serii to były ziarna z Francji, pytanie tylko czy już na zawsze zmienili dostawców czy może będą brać gdy przyjdą zbiory...
EDIT- Teraz maczki z firmy na "B" mocno przeceniane w ich sklepach firmowych, pewnie dział marketingu mocno zachodzi w głowę czemu nagle sprzedaż padła xD
ODPOWIEDZ
Posty: 8225 • Strona 819 z 823
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.