Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2992 • Strona 298 z 300
  • 2013 / 389 / 0
Pomoze.Można mieszać.Nawet jest to wskazane na zwałe.
  • 5 / / 0
Ja kiedyś miałem takie podejście "ćpaj nie pierdol będzie fajnie" A teraz dekiel tak zjebany ze szkoda gadać
  • 2324 / 238 / 223
@Maliniak332 ale branie stimów zazwyczaj zawsze kończy się tym samym. Układ nagrody się upomina, my wpierdalamy się dalej i głębiej. Czym głębiej w mule, tym gorzej ze wszystkiego się wychodzi i potrzeba czasu. Nie miałeś świadomości? Ile amfy brałeś, jaki okres czasu?
The depths are everything.
  • 1 / / 0
Dobrych kilka lat temu zaczynałem swoje doświadczenia w Holandii. Nie miewałem w tamtych czasach niepożądanych efektów ubocznych, wnioskuję, że dobra jakość w parze z umiarkowaniem pozwalała mi zachować porządny efekt i stan umysłu. Po paru latach chciałem popróbować, w końcu zawsze słyszałem w Holandii, że polska najlepsza, albo mam pecha do jakości, o ile to w ogóle jest Aneta, albo u nas nie można zakupić nic sensownego.
  • 1 / 1 / 0
Cześć wszystkim, czytałem już dawno temu o interakcjach między amfetaminą a znieczuleniem dentystycznym (miejscowym do dziąsła) może powodować silne ponoć grożące życiu interakcje, ale czytałem to już dawno temu, a źródło informacji od początku o mało wiarygodne. Stąd ogólne pytanie do wszystkich czy zdarzyło się wam mieć pogotowie dentystyczne podczas albo po zażyciu i czy u Was w takich przypadkach jakiekolwiek niedogodności.

Próbowałem przeszukać hyperreala i internet, i ogólnie nie mogę znaleźć żadnego potwierdzenia, widziałem tylko temat znieczulenia ogólnego. Dlatego pytam czy ktoś może zna jakiś taki przypadek z bliska lub osobiście.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Przeniesiono do wątku ogólnego — CATCHaFALL
  • 2 / / 0
Raczej nic nie powinno mieć negatywnego wpływu, bynajmniej zagrażającemu w jakikolwiek sposób twojemu zdrowiu(Nie licząc faktu jak szkodzi Ci omawiany specyfik) Z resztą, teraz oddychanie szkodzi, wszystko szkodzi, i tak wszyscy umrzemy xd
•(-༎ຶ_°--)⁠☞|STAY•BE•༎ຶANONYMOUS|(༎ຶ⁠_ ༎ຶ)
  • 109 / 2 / 0
Udało mi ostatnio dostać w miarę normalnego spida, z ładnym działaniem, do tego 1g/30pln.
Wrzuciłem bombkę 0,3-0,4g około 20, po 20 minutach poprawiłem mała kreską z tym pysznym gorzkim spływem i nie poprawiałem już więcej. Byłem na grillu do 6 rano, wróciłem do domu, ogarnąłem się, pouprawiałem trochę porannej miłości(libido jak pojebane, erekcja też, ale akurat po amfetaminie używanej rozsądnie nie mam problemów), wyciągnąłem kumpli z domu i cały dzień posmigalismy sobie po bunkrach jarajac. Żadnej zwały, żadnego zmęczenia. W dzień jadłem normalnie(w nocy na grillu wcisnąłem w siebie dwa szaszłyki, ale bez chleba), wróciliśmy wieczorem i wyszedłem z dziewczyną do jej znajomych, a asekuracyjnie by nie paść przy piwku, walnałem przed wyjściem jedną małą kreskę. Chodziliśmy do rana po pubach, ja czułem ciągle dreszcze, ciągle pobudzenie, euforie i było miło. Wróciliśmy nad ranem , pokochaliśmy się, ona padła, a.ja jeszcze do 7-8 waliłem konia jak nawiedzony. Potem poszedłem spać, wstałem o 12 mega głodny, pochłonąłem wielkie śniadanie i obiad i czułem się jak nowonarodzony. Napewno nie towarzyszyła mi myśl, że ejstem rozwalony czy coś. Normalny powrot do rzeczywistości.

Towar w grudzie jasno białej z żółtymi plamkami, spływ gorzki, zapach ryby.
Kilka lat temu takie coś było standardem, a nawet narzekaliśmy, że znowu taki, a teraz cieszyłem się jak dziecko, że w końcu amfetamina to amfetamina.
Jak w ogóle z dostępnością takiego? Bo u mnie to tylko tymi cmc handlują jako spidem, ale akurat spotkałem starego wyjadacza spida i trafiło na dobry materiał.

Edit: może nie na dobry, ale napewno zadowalający, po tym wszystkim co mi przez ostatnie 2 lata dano do spróbowania, to za taki byłby wstanie nawet 100 zapłacić jakbym szedł na rave i potrzebował stymulantu i euforii, a an drugi dzień zostać przy życiu.
Ale nie zapłacę już bo wiem, że nadal można za 30 dorwać.
BREJKOR SZMATO !
  • 711 / 130 / 0
Słuchajcie mam mokra amph prosto z labo.Jak zostawię to w otwartym worze w temp pokojowej to za jakiś czas to wyschnie,odparuje co ma odparować?
  • 256 / 25 / 0
@tajemniczy25 jeśli to mała ilość to powinno odparować. Lepiej byłoby wyłożyć na jakimś talerzyku, wtedy równomiernie wyschnie. Najlepiej suszyć partiami. Tyle ile potrzebujesz np 1-2g. Reszta niech się kisi w rozpucholu do następnego uzycia.
%-D
  • 711 / 130 / 0
@SlodJeczmienny okej rozumiem a co do reszty to trzymać w rozpuchu bo wyschnięta traci na mocy leżąc czy jak?
ODPOWIEDZ
Posty: 2992 • Strona 298 z 300
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.