Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 18 z 18
  • 4 / 1 / 0
Myślałem, że znajdzie się choć jeden poczciwy ćpun, który ma wiedzę w tym jakże ziołowym temacie ;)
  • 14 / 1 / 0
@Woody75 Ja tego rodzaju ziołowe nalewki/tynktury zazwyczaj stosowałem po 1 kieliszek dziennie, ale niektórzy mierzą to w kroplach. Nie stosowałem nigdy nalewki z damiany, ale spróbowałbym na Twoim miejscu od 1 kieliszka, jak nie będzie dawało efektów to stopniowo zwiększać.
ODPOWIEDZ
Posty: 172 • Strona 18 z 18
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.