Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 242 • Strona 25 z 25
  • 1969 / 368 / 0
Możesz dorzucić.
widzialem nieskonczonosc
  • 17 / 1 / 0
300dxm + 5 garage (takie smakowe piwka 4.5%) po 3h od wjazdu DXM przedłuża mi fazę dxmową i na nowo zwiększa uczucie dysocjacji, za to niweluje problemy z błędnikiem i trochę "otrzeźwia" umysł.

Wycieczki do żabki są zajebiste po DXM 😎 (nie namawiam, szczególnie po większych dawkach!)

Jedyny minus, tak jak nigdy nie mam kaca po alko, nawet pijąc solo ogromne ilości tak po tym mixie potrafię mieć kaca giganta po kilku piwkach.

P.s. tak tak, być może 300mg to nie są kosmiczne dawki, ale mi odpowiada mocne 2plat. a poza tym działa to na mnie dosyć mocno ;p

Pss. Nie polecam więcej niż 5 piwek do DXM, po wczorajszym 300mg + 5 garage + dokupionych jeszcze 3 żywcach a z rana na kaca 1 Żywiec wątroba tak mnie nawala, że dawno już takiego bólu nie czułem więc jednak trzeba bardzo uważać, szczególnie że na deksiku ciągle ma się ochotę na więcej :(
ODPOWIEDZ
Posty: 242 • Strona 25 z 25
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.