Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 1564 • Strona 157 z 157
  • 107 / 8 / 0
@klean91 wybudzanie w nocy to często problem z wysokim kortyzolem. Ashwagandha i rozeniec górski dobrze go obniżają tylko je trzeba brać jakis czas a nie doraźnie
  • 219 / 50 / 4
17 lutego 2023Atropolamine pisze:
Dwa nasionka datury (w moim wypadku,nasiona mogą znacznie różnić się mocą,moje są jasno brązowe) działają na mnie świetnie nasennie.I wole to od neuroleptyków,bo nie powoduje tej kurwskiej akatyzji i nie blokuje receptorów dopaminowych i serotoninowych.Nasiona rozgryzam jak najdrobniej i połykam,czasem tez trzymam przed polknieciem jakiś czas przy dziąsłach,ale nie wiem czy to coś daje tak naprawdę.
Nie chcę podważać możliwości użycia nasion burgunsji w tym celu ale chcę ostrzec wszystkich przed deliriantami. Nie wiem czy jest warto próbować, ryzyko jak dla mnie jest zbyt duże.
Ja również fanem neurolpetyków nie jestem, serdzecznie polecam trazodon ir (nazwa handlowa "Trazodone Neuraxpharm"). Działa stosunkowo krótko, nie oddziaływuje na dopaminę a mimo to bardzo dobrze usypia.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 1969 / 368 / 0
Kwestia dawki.Ja tutaj mowie o takiej,przy której nawet nie odczujesz żadnej zmiany percepcji,ale poczujesz specyficzną senność.Ale ponownie - nasiona pochodzące z różnych roślin mogą znacznie różnić się mocą,więc należy najpierw bardzo ostrożnie tą moc wyczaić.
widzialem nieskonczonosc
  • 219 / 50 / 4
Nie ufam czemuś co nie miało żadnych badań, ani jednej double blind trial.
Oczywiście zależy od patogenezy insomni różne rzeczy będą działać. Oprócz trazodonu wartą uwagi działanie nasenne ma Tyzanidyna. Która w dawce 4mg kładzie do łóżka a przy okazji nie jest czymś co niektórzy nazywają "psychotropem" nie działa ani na serotonię ani dopamine ani gaba, jest on mianowicie agonistą receptorów α2-adrenergicznych. Łatwo go dostać, mówisz że zaczęły boleci cię plecy a kiedyś tam (przed 2019) dostałeś na to od neurolog sirdalud (nazwa handlowa leku), i każdy rodzinny ci wypisze.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja kiedyś zaistnieję."

"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
ODPOWIEDZ
Posty: 1564 • Strona 157 z 157
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.