Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
  • 529 / 155 / 0
18 marca 2023CieplaPoduszka pisze:
Nic Ci zlego nie bedzie nie sluchaj tych opiowrakow wyzej , oni jak tylko odczuja minimalny dyskomfort to ida sie naszprycowac benzo xD Nie potrzebujesz tego do DXM bynajmniej .
No ja się akurat nie szprycuję benzo, nawet jak mam jakąś krzywą jazdę po czymkolwiek to wolę po prostu ją przeżyć, bo wiem, że minie. Nawet jak dostaję jakiegoś stanu, w którym kto inny już dawno by niebywale panikował, to zwykle w ogóle nie panikuję (nie wiem czy nie można by było tego określić jako wręcz pewien problem z brakiem strachu), więc benzo wydają się zbyteczne. Ale jak ktoś ma PTSD czy inne problemy psychiczne to pomyślałam, że to byłaby jednak dobra opcja, żeby mieć jakiś uspokajacz pod ręką. Tylko właśnie nie można by było brać tego "jak się poczuje pierwszy lepszy dyskomfort", tylko w sytuacji podbramkowej, awaryjnej - a takie sytuacje z tego co wiem, na DXM-ie są rzadkością. Tak że nie ma się czego za bardzo bać i się nakręcać, ale jakieś benzo od biedy można by mieć przygotowane.

Ale co do traumy, to nie powinna "wrócić w formie halunów", bo to jest domena raczej psychodelików, że mogą takie coś spowodować, a nie dysocjantów. Dysocjanty także mogą spowodować pewnego rodzaju "bad trip", ale raczej nie będzie on głęboki psychologicznie...
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.