Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2889 • Strona 289 z 289
  • 914 / 199 / 1
Uczucie senności wskazuje, że rzeczywiście było to MDMA. Wygląda to na normalne efekty przyjęcia po prostu niewielkiej dawki tej substancji.
Niektóre osoby nie wyobrażają sobie ruszyć się poza łóżko z kocykiem po molly, inne tańczą. Co ciało, to reakcja.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 2 / / 0
@dajmon dzięki za rozwianie wątpliwości - po części ;)
Dziwi mnie tylko, że po zażyciu MDMA w krysztale efekty były nieco inne. Po tym miałam bardzo dużo energii, do tego stopnia, że musieliśmy wyjść po 2-3 godzinach obejść kilka razy osiedle. I humor miałam po tym wspaniały, wesoły, gadka się kleiła. A tu było takie znużenie, znudzenie, chill i brak chęci w sumie na rozmowy z kimkolwiek. Ale być może była to zupełnie inna dawka (niestety ciężko mi określić, żeby porównać), więc i inne efekty. 🤔
  • 2168 / 208 / 210
@aphelandrawhite być może aktualna tabletka była po prostu samym MDMA, wcześniejsza, którą brałaś, mogła być z dodatkiem amfetaminy, stąd inna reakcja na substancję, oraz inne efekty.

Ale o tym możemy gdybać. Reakcja organizmu zależy w dużej ilości od set/settingu, w jakim aktualnie jesteś/byłaś.
deep mod
  • 728 / 97 / 0
czy połączenie MDMA i beta ketonów zawsze kończy się zespołem serotoninowym? Kiedyś po wódce kolega zaproponował pixy, bo akurat miał przy sobie. Ja znowu miałem kryształ no i wiadomo jak to się skończyło xD ale większych uboków nie było widać. Teraz pytanie czy mieliśmy cholerne szczęście czy jednak ten mix nie zawsze kończy się takim fatalnym skutkiem? Jeden kolega aby miał dziwną faze, bo go jakby odcięło od nas. Siedział sam uśmiechnięty i coś tam sobie gadał, ale widać że się dobrze jednak bawił xD
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 101 / 14 / 0
Ten zespol seratonimowy to jakas wielka magia. Kazdy o nim pisze, ale chyba nikt go nie widzial. Zgodnie z definicja z WIKI zespol seratoninowy pojawia sie zawsze po wzieciu ok 100 mg MDMA, ale chyba nikt nie powie, ze to jest cos powaznego.

Przydalby sie jakis psychiatra, ktory sensownie powie czym ten ZS jest, ale taki ZS ktory stanowi jakies zagrozenie. Oraz powie jak ten prawdziwie niebezpieczny ZS rozpoznac.

Ja po zjedzeniu ponad 1g czystej emki powinienem miec strasznie silny ZS, objawy jakies byly, Nie czulem sie jednak zle a nastepnego dnia wszystko przeszlo.

Z polaczeniem ketonow i MDMA pewnie bedzie podobnie. Przy rozsadnych dawkach nic sie nie stanie. Jak chcesz przejsc do nierozsadnych dawek to trzeba obserwowac organizm i patrzec czy cos zlego sie nie dzieje. Wtedy przestac. JAk jest za goraco to ciepla kompiel zdziala cuda.

ZS leczy sie objawowo. Moze jakis dobry lekarz napisze co sie wtedy robi. I moze warto zaoparzec sie w te magiczne mikstury.
  • 8 / / 0
Cześć, od jakiegoś czasu używam Ilex Guayusa, który podobno jest imao. Niedługo chcę zarzucić emke i nie wiem ile wcześniej odstawić ilexa. Pomoże ktoś?
  • 1121 / 386 / 0
@ Noregret egzotyczna roslina o ktorej niewiele wiadomo , nikt Ci nie powie niczego pewnego na ten temat , wg psychnautwiki
MAO-B inhibitors can increase the potency and duration of phenethylamines unpredictably. MAO-A inhibitors with MDMA will lead to hypertensive crises
czy lub ktorym jest to juz musisz sam rozeznac
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 3 / / 0
Po ile chodzą u Was piguły za sztukę? Czy to prawda, że wszędzie ceny są mniej więcej jednakowe poza Warszawą, gdzie są zdecydowanie zawyżone? Domyślam się, że cena pixy zależy od jej mocy / rodzaju, więc możecie podawać w widełkach.
  • 117 / 14 / 0
U mnie normą jest 30zł od sztuki,niezależnie od piguły
“Maybe it meant something. Maybe not, in the long run, but no explanation, no mix of words or music or memories can touch that sense of knowing that you were there and alive in that corner of time and the world. Whatever it meant.”
ODPOWIEDZ
Posty: 2889 • Strona 289 z 289
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.