Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1839 • Strona 184 z 184
  • 1 / / 0
Witam wszystkich forumowiczów.
Sytuacja skłoniła mnie do załozenia konta, potrzebuje tipa jak podbic faze na 2cb. Została mi ostatnia i musze sie podzielic z kolega na koncercie czyli mamy po pół. Jakie są zasady bhp zeby wyostrzyc faze? Bierzemy pod uwage zeby dorzucic Golden Teachery, macie jakies sugestie w jakiej kolejności i odstepach czasowych zarzucic?
Pozdro!
  • 4368 / 667 / 0
Pierw grzyby, na peaku grzybów sniff 2C-B i dopalic mj jak będzie słabło to wróci część efektów. O ile lubisz mj i nie przeszkadza Ci ze doda swoje trzy grosze.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 1 / / 0
29 sierpnia 2022CATCHaFALL pisze:
Zeldy, szampany, wilki i rakiety — z piksów popularne, które zamiast emki mają właśnie 2cb, które ma to do siebie, że ładuje się trzykrotnie dłużej niż MDMA, więc zawiedzeni ludzie dorzucają w nadziei że klepnie, a jedyne na czym się finalnie zawodzą to swa bezmyślność, jak się jednak robi za grubo na rozdrożu pokrętnej psychodeli, albo właśnie jej braku xD
Sekunda reserchu rozwiewa wątpliwości, zwłaszcza jeśli o dawkowaniu mowa.

👇🏻

20220828-233943.jpg
Dzięki za info bo nie mogłam nigdzie znaleźć a właśnie testowałam to w sobotę , czułam że to nie są normalne piksy a bania wgl nie chciała mi zejść
  • 70 / 13 / 1
17 września 2022Adamos111 pisze:
Jak wygląda branie koko po przyjęciu 2C-B? Można?
Odkopuje stary post ale dziewczyna waliła całkiem dobry koks w dawkach około 50 mg będąc na peak srogiej bomby 2C-B 100-120 (nikt nie wie ile dokldanie %-D ) mg i bawiła się cudnie, a no i oczywsice też alkohol do koksu. Ja osobiście mogę polecić koks z MDAI. Raczej zalecam niższe dawki 2C-B ale jak ktoś ma trochę doświadczenia śmiało może walić koks i 2C-B
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 70 / 13 / 1
18 lutego 2023nachalnynarkoman pisze:
Witam wszystkich forumowiczów.
Sytuacja skłoniła mnie do załozenia konta, potrzebuje tipa jak podbic faze na 2cb. Została mi ostatnia i musze sie podzielic z kolega na koncercie czyli mamy po pół. Jakie są zasady bhp zeby wyostrzyc faze? Bierzemy pod uwage zeby dorzucic Golden Teachery, macie jakies sugestie w jakiej kolejności i odstepach czasowych zarzucic?
Pozdro!
Gdzieś na zagranicznych forach przewinęło mi się, że piracetam wzmacnia fazę 2c-x ale pewien nie jestem. W najbliższym czasie przetestuje i się okaże czy warto. Ale najprostszy sposób to zajebać w klame zamiast zjeść %-D . Chyba już i tak spóźniony komentarz ale nie wiem czy nie lepiej 2C-B najpierw a potem grzyby ponieważ przy 2C-B nie mam instant tolerki i nabija się ona bardzo powoli, a z grzybami chyba jest trochę gorzej.
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 3 / / 0
Siema,
Czy 2CB nadaje się na imprezy, czy lepiej pozostać w domu w dobrym gronie znajomych? Z tego co czytam to polega to bardziej na doznaniach wewnętrznych, ale wolę się dopytać
  • 2910 / 772 / 5
Jak dla mnie idealny drug imprezowy, jednak najlepiej wrzucić najpierw w kontrolowanych warunkach.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 1121 / 386 / 0
@hawajaslaspalmas nadaje sie jak najbardziej ale w mniejszych dawkach (do 25mg) i warto miec jakies doswiadczenie psychodeliczne uprzednio inaczej mozesz spanikowac przy bodyloadzie . Wyzsze dawki lepiej w domu bo uposledzaja motoryke i wyglada sie niewyjsciowo .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 95 / 17 / 0
Było grubo, nie spodziewałem się tego po 2C-B. Doborze, że pierwsze minuty tripa spędziłem na uzupełnieniu butelki z wodą, bo to i szafka z cukierkami to jedyny prowiant jaki wziąłem ze sobą w tą podróż.

Poprzednio na grzybach miałem rozkminę, że życie jest jakby płynąć motorówką przez ocean. No to to było nawet nie tak jak poprzednio Bałtyk, nawet nie ocean, (...Dalej mi litery pływają teraz jak około północy to piszę...) nawet nie nasza galaktyka, to była podróż do granic naszego wszechświata.

Skoro to tak tam wygląda to aż strach na myśl, że za pomocą DMT ludzie potrafią się przebić na drugą stronę, jeszcze dalej niż śmierć ego. W ogóle jak to brzmi śmieć ego po 2C-B, ale wiem, że nie jako pierwszemu mi się to zdarzyło.

2C-B działa tak falowo, chociaż wiem jak te słowa tego nie oddają. Nie spodziewałem się aż tak mocnych fal psychodelii uderzających w ego aż do jego rozkruszenia i pochłonięcia. To było coś jakby się tonęło we własnym umyśle. Chciałem, żeby się to skończyło i nie było to do końca przyjemne, ale było niesamowite i piękne. Myśle, że te fale widać po tym wstępie w którym próbuje zacząć trzeźwy opis, jednak odpływam w porównania i metafory.

Zaczęło się to kilka godzin temu, ale trwało dużo dłużej. Około 21:45 wciągnąłem dwie różowe kreski mające wg moich obliczeń po około 10mg. Tak więc te 20mg w kilka minut mnie tak wystrzeliło poza czas i przestrzeń, że się tego nie spodziewałem. W ostatniej chwili poszedłem do kuchni, żeby dolać sobie wody do butelki. Filtr na wodę był pusty więc go uzupełniłem. Zrobiłem sobie też zdjęcie oka. Miałem wrażenie, że jestem strasznie czerwony, ale wiem, że psychodeliki potrafią zmieniać postrzeganie, więc nie oceniałem tego. Jednak po peaku jak zrobiłem drugie zdjęcie to zdałem sobie sprawę, że faktycznie zrobiłem się wtedy czerwony.

Niewiele zdążyłem zrobić zanim fale psychodeli mnie pochłonęły. Początkowo próbowałem nie utonąć, co było dla mnie dziwne, bo przecież jestem otwarty na takie doświadczenia. Jednak niezależnie od tego jakby się nie pragnęło osiągnąć śmieci ego tak nie jest się na to przygotowanym. Tak więc mimowolnie utonąłem we własnym umyśle który w tych typowych dla 2CB falach pozwalał mi czasem przypomnieć sobie kim jestem i jakoś wpłynąć na zewnętrzne bodźce, które były następnie interpretowane w niespotykany dotąd sposób. Przykładowo w pewnym momencie zdjąłem słuchawki i po prostu wsłuchiwałem się w dzięki własnego umysłu. W innych momentach sięgałem po słodycze lub szedłem się napić wody, a następnie wracałem do fraktali i kalejdoskopów percepcji.

Peak trwał godzinę, choć w moim odczuciu czas zwolnił, a następnie się całkiem załamał i przestał istnieć. Następnie jeszcze przez pół godziny fale psychodeli nie pozwalały mi zacząć ubierać tripa w słowa. Choć i tak tego w słowa ubrać się nie da, tylko teraz przestaję to rozumieć i dlatego próbuje spisać ten tripraport. A zacząłem go pisać około północy. Zanim go skończę pisać to nie chce zabrzmieć moralizatorsko, ale na pewno była to dla mnie lekcja pokory, bo nie spodziewałem się aż takiego działania i takiej podróży po jednej małej tabletce nadkruszonej wcześniej do testów odczynnikami co jeszcze zmniejszyło zawartość substancji. Tak czy inaczej nie żałuję wyruszenia w tą piękną podróż, pomimo że były podczas niej trudne momenty. To w sumie tylko jedna z lekcji i przemyśleń o samym sobie która na tle innych nie jest w pełni indywidualna i odnosi się do działania tej substancji. Pozostałe lekcje wypływają z patrzenia na siebie z poza perspektywy własnego ego. Są to lekcje przybliżające do prawdy o samym sobie, a prawda jest sposobem na wyzwolenie się z własnego ego.

Dobrze oddaje to o co mi chodzi fragment z Ewangelii Świętego Jana J8,31-32
Wtedy powiedział Jezus do Żydów, którzy Mu uwierzyli: «Jeżeli trwacie w nauce mojej, jesteście prawdziwie moimi uczniami i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli».
Jednak niezależnie od tego w co i kogo wierzymy, uwierzmy, że prawda nas wyzwoli. Jednak musimy w tym wyzwoleniu i prawdzie oraz płynącej z niej nauki trwać oraz do niej dążyć.

Zaczynają mi się rozkminy o tym, że Ewangelia to opowieść o śmieci ego. Nie wiem czy prawda leży w tamtym kierunku dlatego pora kończyć ten tripraport i skoczyć trzeźwieć. Jest już po pierwszej, a o 10 zaczynają mi się zajęcia na uczelni.

1:20 psychodela już się skończyła, ale kolory są mega żywe. Idę się umyć.
1:30 Dalej w głowie pełno rozkmin i układanie w głowie tego tripa
2:40 da się dostrzec to falowe działanie 2C-B, niby zeszło, ale jeszcze fale subtelnych OEVów i rozkmin się pojawiają
3:00 dobrze że to było HBr, bo takie szybkie wejście psychodelii i ból który podobno wywołuje HCl by się mogły źle skończyć.
ODPOWIEDZ
Posty: 1839 • Strona 184 z 184
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.