Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 177 • Strona 18 z 18
  • 381 / 146 / 0
@IGotHigh909
Zjazdu po kawie nie czuję, tylko czuję lęk niepokój kilka minut po wypiciu czarnej. Po kawie zawsze cytrynian magnezu w proszku przyjmuje. Ostatnio kawy nie pije, nie chcę lęków, lekarz też mi odradza jeżeli się źle czuje po niej, ostatnio kupiłem sobie zbożową Inkę kokosową, polecam, do tego sypę zamiast 2 czubatych łyżeczek mielonej kawy tylko 1 łyżeczkę + kokosową zbożową inkę i już lęków nie mam. Ja myślę że ten lęk po kawie mocnej kawie spowodowany jest tym że kiedyś próbowałem różnych stymulantów i od kawy również zawsze wymagałem aby mnie wystrzeliła z butów, a to tylko kawa przecież, a nie np. szczur. Ogólnie kawa jest bardzo zdrowa pita codziennie ale w odpowiednich dawkach a ja zawsze mam oczekiwania aby mieć kopa. Dziś byłem na zakupach w galerii mokotów, spacer, miło spędzony czas choć dużo nie wydałem bo dużo nie mam :) na koniec na drogę bo zawsze podróżuję autem kupiłem sobie 2 x monster fioletowy bez cukru.. po 1 puszce z kofi czułem się dobrze, nastrój ok, zadowolony, skupiony.. wypiłem drugą puszkę i już niepokój czułem, bałem się, jechałem S7 80 km/h i czułem strach, jakby serce mi się zatrzymywało, po prostu Lęk. Lekarze mi tłumaczą że duża dawka kofeiny to dla mnie to samo co duża dawka alkoholu dzień wcześniej, następnego dnia lęk i niepokój. Psychiatra mi powiedział że gdybym codziennie pił kawę to być może takich problemów bym nie miał. Ja kofeinę przyjmuje średnio raz w tygodniu ale zawsze robię mocną bo chcę wystrzelić z butów chyba, kawa to też używka przecież. Myślę że pita z umiarem to fajna używka :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 2388 / 345 / 0
Nie wiem jak to się ma do chemii substancji i reakcji wzajemnej, ale ja teraz wypiłem 2 mocne kawy............i hydroksyzynę 25mg żem zażył, moim zdaniem da się to zmiksować z łącznym efektem.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2168 / 208 / 210
Ogólnie kawa co mnie wkurwia w niej i ogólnie kofeinie, to te zjebane tiki i kocie ruchy, po zbyt dużej ilości. Często wjeżdża mi typowa nadpobudliwość, której niestety w pewnych etapach swojego życia jednak nie wypada mieć i należy zachowywać należyty spokój, lub szacunek. No ale się nie da, bo Cię boska kofeina roznosi. A Was? Macie podobnie, jak dojebiecie srogie dawki?
deep mod
  • 1649 / 227 / 0
Tak działa przedawkowanie kofeiny. Po co to robisz?
What do you think? You break bad?
  • 2168 / 208 / 210
Rzadko już mam. Po prostu czasem łapię się na większym dawkowaniu kofeiny nieświadomie. Tutaj cola, tutaj monster, tutaj z kawy i robi się większa dawka niż oczywista. Nie zawsze jestem w stanie to kontrolować w ciągu dnia, ale ostatnimi czasy rzadko się to zdarza. Z kawy w tym przypadku akurat najmniej kofeiny ostatnio pochłaniam. Ale niedługo planuję zakupić aeropress nowy — więc to się zmieni.
deep mod
  • 1907 / 470 / 0
Kiedyś zdarzyło mi się tak bardzo przedawkować kawę, że musiałem wrzucić alprazolam. xD
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 2168 / 208 / 210
Nigdy tak nie miałem. Względny spokój zawsze. Kawę lubię bardzo, bo jej smak fajnie komponuje się z jakimiś słodkimi rzeczami. Nigdy jej nie słodzę żadnymi słodzikami, ani cukrem. To idealna rzecz do przełamywania właśnie czymś słodkim.
deep mod
ODPOWIEDZ
Posty: 177 • Strona 18 z 18
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.