Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 1 / / 0
Biorę w tabletkach, po 1-2 tyg. wyczuwalna poprawa koncentracji, mniej "dziur" po paleniu i spokojniejszy chodzę
  • 531 / 221 / 0
Ashwaganda skuteczna przyjmowana codziennie rano w moim przypadku. Kopa może mi nie daje takiego jakbym chciał ale Czysty Umysł na 100 % :)
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 1 / / 0
Przyjmowałam parę tygodni, no może 2 miesiące i szczerze mówiąc przy całej gamie innych specyfików, które lądowałam w siebie w dużych ilościach to działania ashwagandy nie odczuwałam. Jestem ciekawa efektów na czysto, ale o to będzie ciężko..
  • 2759 / 362 / 1011
26 lutego 2023Krzysiu86Dr pisze:
Ashwaganda skuteczna przyjmowana codziennie rano w moim przypadku. Kopa może mi nie daje takiego jakbym chciał ale Czysty Umysł na 100 % :)
U mnie najlepiej w korzeniu. Ostatnimi czasy nie brałem, ale na dniach wrócę. Został mi jeszcze kilogram. Pierwsze efekty widziałem po pierwszym wypiciu strzała z korzenia. Rozluźnienie, fajna regeneracja podczas snu, oraz czuć było, że kortyzol zdecydowanie się zmniejsza. Było to widoczne już podczas 2-3 dnia, co za tym idzie, byłem z tego bardzo, ale to bardzo zadowolony. Ashwaganda niesie ze sobą zbawienne skutki, ale nie wiem, czy z tabletkami jest podobnie, bo ja suplementuje korzeń i piję napar z tego.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.