Metadon to najprostszy chemicznie opioid – 6-(dimetyloamino)-4,4-difenyloheptan-3-on.
Więcej informacji: Metadon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2384 • Strona 237 z 239
  • 874 / 195 / 0
Witam, zauważyłem na programie że część osób dzieli dzienną dawke mietka, np.80 rozbija na 40 rano i 40 po osmiu godzinach. Nie rozumiem tej taktyki, przecież i tak trzyma dlugo bardzo, chyba że to takie dziwactwo i widzimisie ćpuńskie.
  • 94 / 29 / 0
Zależy od człowieka, u nas w Poznaniu trzeba mieć zgodę doktora, by móc wypić część na miejscu i zostawić sobie resztę na później. Jak rozmawiałem z niektórymi, to mówią, że przestają czuć działanie jak wezmą całość rano i wolą sobie rozdzielić. Inni z kolei, którzy przychodzą po mietka popołudniu często wypijają 'zaoszczędzoną' ilość mietka z rana, żeby na luzie pracować, a potem idą do poradni o tej 17 i dopijają. Jeszcze inni handlują sobie i bez wiedzy poradni sobie powoli schodzą z dawek, a dzięki temu, że nie muszą wypijać całości na miejscu to zaoszczędzony mietek idzie na sprzedaż.


Ale no, wiadomo, każdy inaczej.
Ja zawsze walę całość z rana, bo czuje działanie przez większość dnia, a i nawet do jakichś 30-40 godzin po przyjęciu tej dawki dopiero zaczynają się pojawiać delikatne objawy skręta jak obniżona motywacja, perystaltyka jelit przyśpiesza i inne bajery tego typu.
Degustator wytworów firmy Molteni Farmaceutici
  • 493 / 33 / 0
siemka pytanie techniczne czy poczuje szprycke z dobrej helenki biorąc ok 35ml mietka od 4 dni? Osłabi lekko. fchuj osłabi , dać sobie na wstrzymanie?

Bupra mociej wiąże do receptorów niż poczciwy mietek ,,
No to radźcie mi w sprawie.
  • 94 / 29 / 0
@syluro

Daj na wstrzymanie. To prawda, że powinowactwo metadonu jest wiele mniejsze aniżeli buprenorfiny natomiast wciąż konkretnie blokujące. Wnioskując z doświadczeń i poprzednich postów jedynie zmarnujesz H, mietek mocno wysyca tkanki, odkłada się w tłuszczach i 'nasączanie' 4 dzień jest w stanie nam zablokować receptory na inne zabawki. Dochodzi do tego długi czas półtrwania i blablabla, jak jest ultra ciśnienie i koniecznie trzeba, to poczekaj chociaż, aż Cię liźnie lekko skręt po mietku (pewno jakieś 30-40h od ostatniej dawki, dużo rzeczy ma na to wpływ) i dopiero wtedy huknij, a optymalnie, jeżeli chcemy mieć pewność, że nie zmarnujemy materiału to trzeba poczekać.
No i na koniec sprawa istotna, żeby po załadowaniu i braku działania nie dowalać więcej i więcej, bo to idealny wręcz przepis na przedawkowanie
Degustator wytworów firmy Molteni Farmaceutici
  • 502 / 52 / 0
Część panowie i panie, jak szybko pojawia wam się skręt po Mietku? Biorę od b
Mniej więcej roku, zazwyczaj 20mg prawomietka leczyło mnie na 2 dni, trzeciego już czułem się słabiej. Nie szalałem zbytnio z dawkami, rzadko brałem więcej ale coraz częściej gdy brałem np o 20 wieczorem te 20-25mg to ma następny dzień mam już te poty że zmieniam ubrania z 3 razy dziennie, 5-10 minut stania/siedzenia przy 15-20C i wywalam z siebie więcej potu niż w 30 minutowej jeździe na rowerze, do tego czuję się strasznie słabo fizycznie. Plus co dziwne, niby lewometadon jest dwukrotnie mocniejszy od prawego, a 10-15mg nie zalecza mi na długo ani mocno skręta, mimo że 20mg prawomiecia to robi. Do tej pory czasem jedna dawka potrafi wystarczać mi na 2-3 dni, a potem znowu po 12 godzinach zaczynam się fatalnie czuć. Plus to też nie jest do końca skretowe uczucie, zero łamania w kościach, płynnej biegunki, chyba że to przychodzi później, ale wiecznie cieknie ze mnie,.słabo mi się robi i ciężko mi się myśli. Nie biorę nic poza tym i okazjonalnym buchem który o dziwo też trochę czasem pomaga na te zjebane poty, zero alko od 2 lat po paruletnim lekkim alkoholiźmie, odżywiam się zdrowo, zero śmieciowego jedzenia, witaminy typu d k regularnie łykam
  • 94 / 29 / 0
@Elkov21

Sam się nieraz dziwię, natomiast branie metadonu na noc u mnie również sprawia, że słabiej on działa i zaczynam się gorzej czuć szybciej, choć to może być autosugestia. Generalnie pierwsze objawy jak w/w 30-40h po ostatniej dawce, w pełni rozwinięte po 48-60h. Może ostatecznie potrzebujesz trochę większej dawki metadonu? Ja się ustabilizowałem dopiero na 100mg, ale wiadomo co człowiek to historia, to nie ortopedia.

'Cud' lewometadonu jest imo. mocno przereklamowany, no i cóż, również tu zachodzi prawidłowość, że każdy ma inne zdanie na temat siły poszczególnych izomerów.
Degustator wytworów firmy Molteni Farmaceutici
  • 502 / 52 / 0
Czyli nie tylko ja mam takie odczucia co do tego izomerku. Wypatrzyłem też jakiś artykuł w którym mówili o znacznie słabszym powinowactwie niż "2x silniejsze" w stosunku do prawomiecia. Plus przy okazji na innym wypatrzyłem że Mietek niby ma delikatne właściwości inhibicji SNRI (albo dopa zamiast N), ciekawe.
Ale cicho tu jak na ilość osób która leczy się tym "cudem"
  • 53 / / 0
Siema pytanie teoretyczne czy osoba z Toleeanacjom na kode 700.mg poczuiw faze po metadonu. I czy metadon daje faze pozdro dla wszystkich upałów ;)
  • 53 / / 0
I ile tego metadonu trzeba przyjąć żeby była faza ? Dostaje 15x3 dziennie
I czy pusty żołądek ma tu znaczenie podaje oczywiście oralnie
Czy rolki i klony tramal i koda beda działać na metadonie?
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2023 przez dasmoker, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 53 / / 0
Po 2tyg po 45mg będzie skręt ?
ODPOWIEDZ
Posty: 2384 • Strona 237 z 239
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.