Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.
ODPOWIEDZ
Posty: 739 • Strona 73 z 74
  • 2510 / 300 / 0
09 lutego 2023Jamedris pisze:
@sclero2014, o, super że się wypowiedziałeś bo podobnie załatwiliśmy nasze ciała z tego, co kojarzę i podobnie podjęliśmy się prób napraw; minimum 60mg, mogę zapytać o Twoją maksymalną dawkę? Obawiam się, że ta ściana jest nie do przeskoczenia, a na siłę głową w nią nie będę walić, a więc też chorych dawek po kablach nie. Zwłaszcza, że dłonie/ręce/kostki mi doszły do siebie, a midazolam przerabiany potwornie ryje według tego co czytałam tkanki, patrząc na wspomniane działanie drażniące s.l. czy nawet po pokruszeniu bez otoczki i zapodaniu w nos (i agonii tym wywołanej) jestem skłonna w to wierzyć. Martwica mi niepotrzebna. Jeszcze jest niby metoda pośrednia, zrobienie roztworu jak do puknięcia i trzymanie tego bez przełykania śliny jak najdłużej, nie powinno ryć błon tak jak s.l. i jednocześnie powinno mieć ułatwione przenikanie dzięki temu, że płyn obejmie całą jamę ustną, a nie tylko punktowo pod jęzorem czy przy dziąśle. Kompletnie podpisuję się pod Twoim postem, pukając usiadłam stabilnie bo spodziewałam się chociaż wpływu na motorykę i nie wiedziałam jak mocnego; nie spodziewałam się wiele a i tak się rozczarowałam. ;) Chyba zostaje nam pogodzenie się i czekanie oraz zombifikacja wynikająca z deprywacji snu.

Plus, powiem Ci, ostatnią ivkę miałam 14.02.2021 i wrócenie do tej ROA nawet ze świadomością, że to samo benzo i zero opioryzyka... no nie było najprzyjemniejsze i nie chodzi bynajmniej o technikalia, tak psychicznie raczej.

@serotoninowy nie ma sprawy, jestem by pomagać nawet jak z wiadomych przyczyn zaglądam tu znacznie rzadziej. ;) Sniff wypada... piorunująco, mam na myśli odczucia na śluzówce, oczywiście otoczka zdjęta. Ja mam niebieskie 15tki, 7,5mg są chyba białe ale i tak mają otoczkę wg. doniesień z tematu i ulotki. Podjęzykowo - jak normalnie jestem adwokatem tej metody brania benzo czy np. leków mających działać kryzysowo i ultra-szybko gdy nie ma możliwości IV, tak tutaj jednak ten sniff wydaje się być trochę mocniejszy, czy raczej ekonomiczniejszy skoro o mocy - to jak wyżej pisałam... Na pewno mocniejszy doznaniowo jeśli chodzi o oranie śluzówki nosa.

No i jest jeszcze per rectum, widziałam badania "peak plasma level" i p.r. było tam na wykresach o gwałtowniejszym wzroście niż np. s.l. ale to na dzieciach w małych dawkach, premedykacja głównie, no i jest tego stosunkowo mało. Niezbadane są drogi tylne, tak mogę rzec. ;) Ale roztwór sporządzony jak do pukania i zapodany tam w trochę większej ilości wody żeby, hmmm osadzało się na ściankach w większej powierzchni, nie piecze. Wygląda więc na to, że składnikiem rodem z piekła i koszmarów stimowców jest składnik masy tabletkowej, dokładnie to co zostaje na łyżce po starannym filtrowaniu; zlizywałam te resztki i mimo przełknięcia, a nie trzymania pod językiem (wychodząc z założenia, że nie warto się męczyć aż tak a poza tym przy puknięciu stazę jakoś zębami trzeba trzymać) pieczenie było w nich odczuwalne, w roztworze - nie, a już na pewno nie w tak olbrzymim stopniu. Bo to naprawdę nie jest takie pieczenie i uczucie jak np. po tabace mentolowej, po której przecież niektórzy natychmiastowo kichają i łzawią - o, taki przykład mogę podać bo mam porównanie. Mocniejsze.
U mnie 60mg to byl taki " starter " wiadomo po jakimś czasie oczywiście.. bo kilka lat temu 2tab czyli 30mg chociaz spowodowały malutki helikopterek .. a teraz minimum 60 , 90 i 90 z majka 200 nic nawet helikopterka 😓 .. a co więcej czasami walac midasa byl fent pod jezykiem i policzkami czyli jakieś 12-14mg fenta bo praktycznie caly plaster zamieściłem w swoim ryjcu ( dlatego próbuję ogarnąć jak zrobic roztwór by taki roztwór trzymać w ryjcu czy cós bo w i.v nie chce z fentem igrac bo wiem jakby sie to skończyło.. wiem jak z Majka jest rok juz nie pukam ( zdarza się mega rzadko max 3-5x w roku od kąd nie jestem w ciagu jak mam naprawdę straszne bóle i trzeba mnie z łóżka zbierać wtedy robie majeczke do i.v i co ? 1.5 -2 tab ( PODANE NA KOPA OFKORS ) I CO NIC ? MOZE 5sekund " szczęścia " i to wsio .. a kiedyś? ❤ ehh
zakaz handlu - ss
  • 228 / 38 / 0
Spróbowałem dziś pierwszy raz 7.5mg do oksykodonu (duża dawka, ale działanie już było praktycznie niewyczuwalne), kilka godzin wczesniej 0.5mg klona. Działanie nawet spoko, tak jak jakieś 0.75mg alpry.

Jednak jak na benzo o komponencie głównie nasennej, to bardzo slabo usypia (potwierdzone też przez cómpla) Jak najbardziej widzę w tym potencjał rekreacyjny, dodatkowo jest bardzo tanie na lewo (tak tylko słyszałem oczywiście). Zostawię sobie 15mg zeby zobaczyć jak sprawuje się przeciwlękowo.

W sumie to działa dosyć podobnie do alpry, takie samo "oszołomienie" i efekt podpicia, z benzo których próbowałem to najbardziej wlasnie chyba alperke przypomina. Chociaż dawno nie jadłem estazolamu, ale on zdecydowanie mocniej usypia. A jeśli porównać działanie nasenne midazolamu do zolpidemu lub zopiklonu, to tak jakby porównywać melisę do kwetiapiny. Na zjazdy po stym tfu lantach zdecydowanie lepszy estazolam. Nitra nie brałem. Dorzuciłem jeszcze 0.5mg klona pod jęzorro i zobaczymy.

Ps; czy wy też odczuwacie silne pragnienie po tym? Czy to przez co innego? Kurewsko pić się chce
  • 3 / / 0
Tą otoczke błękitną pod letnią wodą zmywałem elegancko idzie
  • 56 / 69 / 0
Idzie wyrwać Midasa od rodzinnego na bajere o bezsenności i że kiedyś brałem dormicum i się świetnie sprawdzało, czy jednak prywatny psychiatra i odpowiednia kwota...?
  • 366 / 8 / 0
Midas w jednej pompie z bupra wymiata jak dla mnie

Idzie wyrwać , tu bajery pisać nie mogę ale podbij na priv to dam patent
  • 2522 / 208 / 0
Po jakim czasie +- i ilościach walenia Midasa i.v można dorobić się benzo-skręta? Od benzo nigdy nie uzależniony, najdłuższy ciąg to chyba tydzień z hakiem na clonazolamie z estazolamem, po tym dzień czy dwa gorszego snu. Ostatnio w ciągu tygodnia przerobiłem 10x15mg Midasa, dwa dni przerwy bez objawowo. I po tych dwóch dniach w ciągu 5 dniu i.v poszło ok 23x15 mg. Spodziewać się grubego skręta? Dziś obudziłem się bardzo odrealniony, wystraszony, po strzale Midasa lepiej, jednak odklejenie pozostało od rana do południa. Nie wiem na ile wina Midasa a nocnego przyduszenia po majce.
  • 287 / 139 / 0
Mi osobiście nie pasuje jego profil działania.
Ale oczywiście każdy reaguje inaczej.
  • 2173 / 455 / 0
Ile ml na 7.5mg? podgrzewa się to czy na zimno?
  • 2173 / 455 / 0
Robię pol tabletki 15mg w około 3 ml i tylko to trochę mieszam w zimnej wodzie.Niby coś tam czuć,ale nie tracę trochę substancji? Bo zostaje dużo mętnego prochu w tej wodzie (sam roztwór po filtracji wychodzi ładny,lekko mętnawy).Nie powinno się tego zagotować,żeby wyciągnąć jak najwięcej?
  • 3 / / 0
Czy to możliwe by 30mg iv dormicum nie podzialalo poprzedni tydzień byłam na benzo, czy to przez tolerke?
ODPOWIEDZ
Posty: 739 • Strona 73 z 74
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.