Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 299 • Strona 28 z 30
  • 358 / 45 / 0
Jako szczur laboratoryjny stwierdzam ze jest to idealny lek na sen, lepszy niż trittico, zolpidem (gdzie cała paczka mnie nie uśpiła) i klony.
Po 5 tabletkach już chodziłem mega zmulony i senny ale Wikipedia powiedziała se jest to lek psychotropowy - No to myk jeszcze 14x50mg, jak zasnąłem o 16 tak obudziłem sie o 7. Nie dlatego ze nie dałem rady spac tylko musiałem wstać na badania.
Serio nic tak usypiającego jeszcze nie widziałem.
Jesli chodzi o działanie przeciwlękowe i przeciwdepresyjne - nie testowałem.
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 199 / 4 / 0
Jaka jest interakcja tego leku z psychodelikami (LSD, grzyby)?
  • 714 / 130 / 0
@Sipaszi raczej żadna bo ten głównie działa na receptory sigma
  • 604 / 113 / 0
@Sipaczi LSD jest agonistą 5-HT2, a opipramol antagonistą tego receptora.
  • 3237 / 344 / 2
@Sipaszi No właśnie, aczkolwiek w przypadku pramolanu, jeśli chciałbyś zażyć kwasa, to zrób sobie przerwę i miej go w pogotowiu, powinno śmigać. Miłego tripu. Przerwa najlepiej 2 dni, a nawet jeden, opipramol jest dosyć doraźny. Nie siedzi w organiźmie jak ssri.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 63 / 1 / 0
Czy można stosować ten lek doraźnie
? Pracuje na trzy zmiany, na ranki muszę wstać o 3:30 a nie mogę zasnąć tak po prostu o 20-21. Czy zastosowanie dwóch tabletek trzy dni pod rząd nim się przestawię na wczesne zasypianie będzie dobrym pomysłem?
  • 714 / 130 / 0
@FotherMucker ja ostatnio stosowałem 2x50mg przed snem i łatwiej mi się zasypiało i ogólnie spało mimo że to nie jest jakiś lek nasenny.Musiałem odstawić że względu na suchość oczy a noszę soczewki kontaktowe i u mnie to jest ogromny problem.
  • 768 / 125 / 0
Ale opipramol też często przepisują na sen, bo on dość silnie działa na histaminę na początku. Ja biorę go od miesiąca z innymi lekami, 2x1 i 1x2, jest spoko, chcę go dłużej brać i może zwiększyć dawkę żeby zobaczyć co da się wycisnąć z tego działania na receptory sigma, zwłaszcza razem z tianeptyną.
  • 714 / 130 / 0
Da się wycisnąć mi kiedyś na duloksetynie ładnie podbijał nastrój,może nie tak mocno jak fluwoksamina ale jednak było to czuć .
  • 67 / 3 / 0
Jak jest z tyciem i uczuciem głodu po opipramolu?
Po supirydzie mocno przytyłem i szukam czegoś wagowo neutralnego....
ODPOWIEDZ
Posty: 299 • Strona 28 z 30
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.