Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 312 • Strona 32 z 32
  • 14 / 1 / 0
Według rdzennych mieszkańców Ekwadoru, guayusa jest lekko halucynogenna w dużych ilościach (suszu tyle ile yerby w matero) sam teraz pije i potwierdzam :)
Bardzo prawdopodobne jest że Guayusa posiada iMAO (a guayusa jest łatwo dostępna i nawet tania) a zatem spożyta godzinę wcześniej wydłuża i potęguje działanie grzybów i tryptamin takich jak DMT i jego analogów. Podobno to potęgowanie nie działa na LSD.
Uwaga! Użytkownik AleksanderNovak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 8 / / 0
Cześć, mam zamiar niedługo zarzucić MDMA. Ile wcześniej powinienem odstawić Ilexa, żeby sobie nie zrobić kuku? Wie ktoś czy te iMao są silne?
Pozdro
ODPOWIEDZ
Posty: 312 • Strona 32 z 32
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.