Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
Co wolisz - haszysz, czy marihuanę?
marihuana
679
63%
haszysz
394
37%

Liczba głosów: 1073

ODPOWIEDZ
Posty: 1212 • Strona 120 z 122
  • 2314 / 236 / 223
@Grimace a czy masz jakieś fotografie, aby to porównać? Patrzałeś dokładnie, czy aby serio mocno kolor się nie różnił? Nie mówię, żeś dalton, ciekaw tylko jestem jak ta różnica wygląda przy dobrym konkretnym świetle.
The depths are everything.
  • 877 / 275 / 0
Kurde ten haszyk to się sam oszczędza XD po raz kolejny nie mając tematu zacząłem opalać methpipe i okazało się, że jest na ściankach jeszcze sporo tematu. Zajebiście! Właściwie po co budować jakieś urządzenia z butelek i gwoździ albo kruszyć ten hasz do jointów, skoro z dzidy do piko jest 100% wydajności i nic sie nie marnuje? Nawet się nie przypala ten hasz, tylko powoli, powoli paruje. Gram mi starcza na 3 solidne fazy z jointów albo przynajmniej z 15 solidych, a nawet lepszych, bo beztytoniowych z tej lufki. Wybór jest prosty.
  • 877 / 275 / 0
Ostatnio podgrzalem hasz w oleju i dodałem mleka i po 2h zasnąłem i nie wiem czy działało, bo dużo od razu paliłem. Ale chyba nie trzeba długo grzać żeby COOH się odłączyło, co nie? Jak po kilku minutach jest już na tyle ciepłe, że gruda się sama kruszy i miesza, to chyba starczy? Rano po pracy chcę sobie zajebać szklankę tego z gramem haszu, ale nie chcę zmarnowac.
  • 877 / 275 / 0
Panowie, no to jak to w końcu jest? Internet każe dekarboksylować hasz z pół godziny, ale niektórzy mówią że w oleju na łyżce i do jogurtu, to przecież z minuta. Skoro taki jogurt na Was działa, to rozpuszczone w oleju w 3 minuty i zmieszane z mlekiem też powinno, tak?
  • 11665 / 2257 / 0
Na mnie działało potężnie. Nie pamiętam, ile rozpuszczałem, ale zapewne nie dłużej, niż 5 minut. Czy wykorzystałem cały potencjał? Nie mam pojęcia.
  • 877 / 275 / 0
Łoooo. Jakoś 350 mg haszyszu za 9€/g na łyżce z olejem rozpuszczone i do połowy szklanki kefiru tak zmiotło, jak wypalenie 4 g w ciągu ośmiu godzin nie potrafiło. Przy czym żadnych uboków, lęków, psychoz. Taka jazda po paleniu na pewno skończyła by się u mnie jazdami z sercem czy hiperwentylacją. Właśnie minęły cztery godziny od wypicia i dopiero mam siłę podnieść telefon. No i ten haszysz nie śmierdzi aż tak bardzo w tym oleju na łyżce, okno otwarte w kiblu i akcja przy domownikach, trochę spreju do powietrza potem i essa

Na pusty żołądek zaczęło wchodzić po 20 minutach, a peak po godzinie. Ciastka po godzinie dopiero zaczynają u mnie działać, ciekawe. Ale to 11-hydroksy jest potężne.
  • 343 / 73 / 0
@TymekDymek
To jeszcze podałbyś dla potomnych, ile to koniec końców podgrzewałeś.
  • 26 / 32 / 0
Przy podgrzewaniu z tłuszczem, na powierzchni zbierają się takie przezroczyste pękające pęcherzyki. Przestajesz podgrzewać jak zaniknie ich obecność. Zazwyczaj ze 3-4 minuty jest ok. W przypadku ganji, widać też zmianę koloru z zielonego na jasno-brązową.
  • 877 / 275 / 0
Chwilę, może z dwie minuty maksymalnie. Najpierw rozdrobnilem na malutkie kuleczki, na łyżkę, trochę oleju i zapalniczka żarowa najpierw od góry kilka sekund, potem już od dołu. Szybko samo się miesza i olej robi się brązowy, nawet do końca chyba tego nie zrobiłem ale to dobrze. Trzymało mnie jeszcze srogo dziesięć godzin później, jak do kibla wstałem. Aż się autentycznie bałem, że do roboty nie pójdę, ledwo stałem i usypiałem na stojąco. Koniec końców idąc do pracy 16h później jeszcze trochę to czułem.
  • 1432 / 70 / 0
04 stycznia 2023TymekDymek pisze:
Jak wjebię trochę do meth pipe i będę zapalniczką żarową podgrzewać i bieda-wapować to będzie git? Czy może po prostu zrobić z tego mikrokuleczki i do tytoniu dodać i skręcić skurwola?
Jak najbardziej. Moim zdaniem podgrzewanie w tego typu sprzęcie to najlepsza metoda. Wtedy hasz się tli, a nie pali i smakuje wspaniale.
Moim zdaniem mieszanie z tytoniem to herezja dla tych, którzy nie ogarnęli tego sposobu.
To jakby jeść ptasie mleczko z tanim chlebem z biedronki. Nie po to ktoś ekstrahuje żywicę z topków, żeby ją syfić tym śmierdzącym, niesmacznym, żenionym jakimiś "ulepszaczami" syfem.
LSD - Piękna i Bestia
ODPOWIEDZ
Posty: 1212 • Strona 120 z 122
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.