Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1263 • Strona 127 z 127
  • 977 / 212 / 0
Na rynku są lizergamidy które ciężko odróżnić od oryginalnego LSD w działaniu, komuś się chce bawić jeszcze w okrytą tak złą sławą ważkę?
  • 121 / 4 / 0
@Fruktoza te lyzergamidy są droższe niż samo LSD, a kolega sprzed kilku postów raczej ma jakiegoś DOxa, które faktycznie są sporo tańsze, tudzież jakiś naprawdę stary sort ważki którego nie ma gdzie upchać
  • 75 / 3 / 0
eloo da sei to gowno jesczze gdzies jakos dostac, szukam od roku i dalej nie znalazlem :(
ODPOWIEDZ
Posty: 1263 • Strona 127 z 127
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.