Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8646 • Strona 854 z 865
  • 79 / 16 / 0
Jakaś dobra duszyczka podpowie ilu mg oksykodonu oralnie będzie odpowiadało 300 i 400 mg MST oralnie?
  • 2509 / 300 / 0
@ZupekChinski podobno 10 oksy to 20 majki . Ale z własnego doświadczenia wiem ze jest inaczej biorąc iv 200oxy a 200majki . Majka zdecydowanie mocniej i lepiej działała
  • 4509 / 716 / 0
Ja też z tego co pamiętam to stosunek przy podaniu oralnym to 1:2 10mg oksy=20mg morfiny. Ale ja ekspertem nie jestem w opio więc jeśli nie mam racji to niech mnie ktoś poprawi bo tylko tak zasłyszałem, a ile w tym prawdy to nie wiem.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 76 / 17 / 0
https://www.oregonpainguidance.org/opioidmedcalculator/

"opioid calculator" w duckduckgo. Dosłownie 2 sekundy.
Uwaga! Użytkownik kochamtoinienawidze nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4603 / 2155 / 1
Należy brać pod uwagę, że te wszystkie kalkulatory internetowe biorą pod uwagę równoważniki analgetyczne, a nie narkomańskie. Np 500mg tapentadolu nie zrobi krzywdy nikomu, ale 200 morfiny już jak najbardziej może.

No i druga ważna sprawa - to podanie p.o. WYŁĄCZNIE
  • 9 / / 0
Dzisiaj pierwszy raz zajebałem majke p.o i trochę się zawiodłem. Na początek zajebalem ~50mg, bo musiałem zrobić badania do prawka i w miarę ogarniać. Nie było jakos specjalnie ale trochę poczułem, potem zajebałem resztę tabsy na 3 razy (MST 200) i jest si, chociaż spodziewałem się troche więcej. Waliłem bupre przez pół roku mniej więcej co drugi dzień więc pewnie wyrobiłem trochę tolerki na opio niestety. Mam całą pakę dwusetek więc pewnie przydałoby się pomyśleć o iv %-D . Próbowałem już kiedyś się kłuć ale chyba jestem upośledzony bo próbowałem z 5 razy ale nie pykło. Może jakbym walnął na raz ze 150mg to byłoby lepiej, ale nie chciałem przesadzić, bo miałem miesiąc przerwy od opio, poza tym to mój pierwszy raz z M. Aha, no i te pozostałe 150 zjadłem na pełny żołądek i rozbite na 3 dawki, no nic, jutro zajebie na raz ~150mg na pusty żołądek, jak będzie słabo to pewnie będę próbował zajebać w kabel. Tak btw, według was 200 ziko za recke na pakę MST 200 (60 tab) to spoko cena? Łącznie z zakupem wyszło mi jakieś 470 zł.
  • 367 / 82 / 4
Następnym razem pewnie weźmiesz więcej na start więc, weź pod uwagę że morfina rozkładana na raty działa zauważalnie słabiej niż podana w pojedynczej dawce. Wzięcie 4 porcji po 50 mg zadziała dużo słabiej niż 1 porcji 200 mg (i nie chodzi tu tylko o przesunięcie w czasie dostarczania kolejnych porcji leku do krwi tylko też o słabszą reakcję na lek przy kolejnych dorzutkach). 470 złotych za paczkę mst 200 to cena kilkukrotnie niższa od czarnorynkowej.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 27 / 1 / 0
Witam, witam i o zdrówko pytam :)
Co myślicie o tym, aby tabletkę sevredol rozpuścić w wodzie do iniekcji i podać podskórnie w brzuch ? Bezpieczne to by było ? W tabletkach jest tak, że nie ma tam samej czystej substancji czynnej, zawsze są tam jakieś dodatki np. barwnik itd.

W zwykłej wodzie do iniekcji będzie to ciężko rozpuścić, albo i długo zajmie. Są inne preparaty do rozpuszczania leków przeznaczone do iniekcji ?

Też tak myśle czy było by dobrym pomysłem lekko ogrzać wodę do iniekcji i wtedy by się łatwiej rozpuściło.

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Pozdro ;)
  • 1954 / 191 / 0
A po co woda do injekcji? Jej użycie jest nieuzasadnione. A co do pukania tabletki podskórnie, może być ok, a może być lipa, jakiś ropień czy stan zapalny. Tabletki najlepiej w kabel. W ogóle wchodzę na forum i udzielam rad jak ćpać, kiedy sam od dawna tego nie robię. Mam kiepski dzień dzisiaj.
  • 79 / 16 / 0
Łykanie płynu do wstrzykiwań to potwornie głupi pomysł. Jak ktoś wcześniej napisał, okropne marnotrastwo. Do każdego kto posiada takie ampułki i chciałby przyjąć bezpieczniejsza drogą: schowajcie je na moment kiedy będą potrzebne i kupcie sobie tabletki jak panbug przykazał, albo najlepiej po prostu zakitrajcie z daleka od dzieci i zapomnijcie o opioidach w ogóle.
ODPOWIEDZ
Posty: 8646 • Strona 854 z 865
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.