Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
1.Czy lubisz jarac ?
1.Cały czas.
444
39%
2.raz w tygodniu.
160
14%
3.Jaram i miksuję
226
20%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
59
5%
5.raz w miesiącu.
116
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
123
11%

Liczba głosów: 1128

Zablokowany
Posty: 15185 • Strona 1484 z 1519
  • 2838 / 399 / 1101
Prędzej tydzień palenia, trzy abstynencji. Wtedy miałoby to jakikolwiek sens. Tydzień/tydzień to chyba jedna z najgorszych, która kompletnie się nie sprawdzi.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 3 / / 0
Palę marihuanę co 3 miesiące. Nie jest to często, ale od czasu do czasu lubię się zrelaksować i odpocząć przy zapalonym joint. Nie uważam tego za problematyczne, ponieważ potrafię kontrolować swoje użycie i nie pozwala ono na to, by stało się ono uzależnieniem. Palenie marihuany jest dla mnie przyjemnym sposobem na relaks i odprężenie po ciężkim dniu w pracy.
  • 890 / 293 / 0
No dobra, bo nie chcę aż tak marnować materiału dla ciągłego poczucia niedostatecznego usatysfakcjonowania narkotycznego. Spaliłem co miałem do końca i poczekam dwa tygodnie przed następnymi zakupami w kofiku. Pech, że mam daleko bardzo do smartshopa, żeby się wspomóc w codzienności kratomem albo truflami. No nic, jeszcze zawsze ten DXM można wziąć od biedy raz na miesiąc... Przerwa dobrze zrobi, moze w końcu kupię waporyzator i rzeczywiście 3 gramy mogłyby starczyć na tydzień. Byłoby idealnie. Teraz mógłbym spalić trzy w kilka godzin i czuć za mało.
Jak to mówi Kononowicz: łeeeh.
  • 397 / 88 / 0
Jak mozesz to lepiej odstaw wszystko, bo kiedyś suplementowalem się alkoholem i wyszło jak zwykle: utrata kontroli i ciąg. To są krzyżowe zależności, jak jesteś politoksykomanem.
  • 1 / / 0
Wie ktoś może dlaczego jak kiedyś paliłem trawę to było zajebiście a teraz całkiem inaczej mnie klepie, pojawia mi się miliard różnorakich myśli a kiedyś tak nie mialem?
Może ktoś też odczuł podobny efekt?
  • 11844 / 2298 / 0
Czy tylko ja mam wrażenie, że podobne pytania pojawiają się średnio co drugą stronę?
Tzn. jak miałeś wcześniej? W ogóle nie myślałeś, czy tylko mniej intensywnie? Ludzie wraz z wiekiem dojrzewają i pojawianie się myśli w głowie to naturalna sprawa.
  • 58 / 2 / 0
@Semilanceata666 jeśli palisz zioło spod lampy albo swoje to problemu szukałbym w niskiej tolerancji/za mocnej odmianie.
@jezus_chrystus przecież napisał że wcześniej tego nie miał (?)
  • 1244 / 468 / 0
Mam taka nakladke na fotel do masazu mozna ustawic wysokosc , temperature etc. Bardzo fajny bajer do czilowania , jeszcze kocyk na nogi , sluchawki na uszach , vapobongo w rece i kurwa heaven is a place on earth %-D
Wasza ulubiona Stoner Comedy ?
Pineapple Express , Cheech&Chong , 40 Year Old Virgin to moi faworyci
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 152 / 24 / 0
Rasta pali ganja dziury mózg problem dla man
  • 2 / / 0
Siema. Dostałem ostatnio zioło rzekomo medyczna jednak mam duże wątpliwości.
Zioło zaczyna działać bardzo szybko bo po około 5/10 min . Wystarczylo mi kilka buchow ( z 5 ) żeby był odlot ..
Najpierw zaczęło mi się robić zimno (?), dostałem dreszcze . Do tego dochodziły niekontrolowane ruchy ciała, głównie rąk i stóp. Takie wyginanie jakby dłoni. Ciężkie do opanowania . Bardzo dziwne .
Miałem wrażenie że strony prawa /lewa w rzeczywistości są odwrócone.. tak jakby okno miało być po prawej a drzwi po lewej .. wydawało mi się że ktoś puka do drzwi ... szybsze bicie serca również odczuwałem. Totalne odrealnienie ,brak koncentracji za to mocna uwaga( taka sztuczna ) np na oglądanych filmach ..

Do tego dochodziło mrowienie (?)całego ciała, jakby znieczulenie .. Oglądając porno długo nie czułem żadnego bólu po x czasie .Orgazm niesamowicie dlugi i mocny . Wszystko co zjadłem mi niesamowicie smakowało..

Teraz najważniejsze. Zioło paliło się w czarny popiół. Dosłownie czarny . Miałem je w pudełku i po kilku paleniach zauważyłem że pudełko no jest uje*** jakby czarnym węglem . Zapach podobny do zioła ale no coś mi nie pasowało, jakby nie do końca..

Jak myślicie co to mogło być?
Od kilku dni mam wrażenie, że boli mnie serce ..
Piszę z konta znajomej . Proszę o pomoc .
Pozdrawiam

Przeniesiono do już istniejącego wątku — CATCHaFALL
Zablokowany
Posty: 15185 • Strona 1484 z 1519
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.