Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
1.Czy lubisz jarac ?
1.Cały czas.
444
39%
2.raz w tygodniu.
160
14%
3.Jaram i miksuję
226
20%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
59
5%
5.raz w miesiącu.
116
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
123
11%

Liczba głosów: 1128

Zablokowany
Posty: 15185 • Strona 1483 z 1519
  • 39 / 9 / 0
24 stycznia 2023lysy666 pisze:
24 stycznia 2023Atropolamine pisze:
Ja tak naprawdę na kazdej najmocniejszej fazie jestem w stanie "handle it" i uważam,że każdy jest w stanie i może to wycwiczyc.
Si. Aczkolwiek użyłbym innego sformułowania, bo 'handle it' brzmi jakby próbować to opanować, a to trzeba właśnie puścić, żeby przepływało.
Pax americana, wszystko po angielskiemu. Skoro tak, to "go with the flow" będzie pasowało bardziej ;)
  • 1621 / 269 / 0
Nie ma nawet co się na tym skupiać ani na opanowywaniu tego. Od siebie polecam zrobić plan zajęć na fazę. Po odłożeniu wapka/lufki zabieramy się za dany film/grę/spacer i wkręcamy się w czynność, którą lubimy.

Najlepsza metoda na badtripy
  • 2752 / 359 / 1011
Najlepsza metoda to nie być łapczywym skurwysynem i palić z umiarem, jak normalny człowiek, a nie zaciągać buchy jak stare auto olej. Kurwa, przecież to jest tak logiczne, że aż za proste. Normalnie palisz sobie w spokoju w domku, wąsa zawsze można zgasić, a do lufy nabić tyle ile się chce. Potem jak faza wchodzi możesz sobie zadecydować, czy dorzucasz, czy nie.

Jeszcze rozumiem amatorów i początkujących palaczy, ale zaprawionych w boju, którzy nadal się łapią na tym, to już kompletnie nie czaję.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 2177 / 455 / 0
24 stycznia 2023Atropolamine pisze:
Niby tak,można uważać z dawkowaniem.A z drugiej strony sytuacja - ktoś czestuje blantem i jednak chcesz trochę spalić,żeby się dobrze skuć,palisz,potem dodatkowo siedzisz z ludźmi,mysli zaczynają nabierać rozpędu.W tym momencie lepiej mieć wyćwiczoną faze po marihuanie raz na zawsze,umieć wejść w swego rodzaju medytacje i zawsze ogarniać a do tego można jeszcze prowadzić sensowną rozmowę,z której będziesz mieć frajdę.
@IGotHigh909 Najlepsza metoda to się nauczyć fazy,a nie być pipką co się przepali i płacze.To tak jak byś nie potrafił pływać i zawsze liczył,że będziesz miał przy sobie jakieś koło czy inne gowno.Naucz się pływać!
  • 2752 / 359 / 1011
Tak, dlatego wspomniałem, że jeszcze amatorów albo pierwszych początkujących palaczy kumam, ale starych koni co siedzą w mj dobre kilkanaście lat, a potem wyją, bo faza za mocna, to troszkę dziwne. Nie oszukujmy się, że we wszystkim trzeba znać umiar i wiedzieć na można sobie pozwolić. A często jest tak, że ktoś smoli i bierze buchy z kosmosu, bo chciałby się przy kolegach pochwalić, jak to on rastafaraj gandziamen nie jest.
Sprawy związane z forum? Kieruj bezpośrednio poprzez PM.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Potrzebujesz coś ode mnie w jakimś temacie? Użyj mention@deadmau5
  • 2177 / 455 / 0
A no to tak.
  • 887 / 290 / 0
No i pora na przerwę. Szybko poszło. Przed listopadem nie paliłem prawie rok, zacząłem popalać na początku grudnia po wyjeździe do NL i aktualnie taki zestawik jak na zdjęciu to na 3 dni mi starcza. Muszę sie zatrzymać, kiedyś gram mi starczył na kilka dni, jak na nielegalu w PL paliłem. Chciałbym zeby taki zestaw starczył mi chociaż na tydzień... Moze tydzień palenia i tydzień przerwy? Robi ktoś tak? Daje rade tolerancje troche obniżać?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 739 / 189 / 0
Najlepiej przestać w ogóle na miesiąc czy dwa a potem zacząć od nowa. Nie oszukujmy się. Ani trybu wikendowego ani tygodniowych przerw nie utrzymasz. Nasz typ tak już ma. Samo takie planowanie świadczy o wjebaniu i nie wróży pozytywnych rezultatów.
Rok temu doszło do mnie, że przepalam circa 400-450 euro w miesiąc i nie licząc 3 miesięcznego ciągu w trakcie którego mi się odkleiło i zrobiłem przerwe od wszystkiego, od tej pory pale na spokojnie. Kiedy mi się zachce a rzecz tkwi w tym, że większość czasu mi się nie chce. Pisałem już o tym kiedyś. Fajnie jest jarać od samego rana (przynajmniej jakiś czas) ale nie jest to do niczego potrzebne. Lepiej traktować THC jak normalny narkotyk który bierze się przy okazji a nie codzienną szczyptę magicznej przyprawy dla słodkiego miłego życia, bo wtedy ta magia znika bezpowrotnie.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 397 / 88 / 0
System tydzień palenia i tydzień przerwy raczej nie zadziała. U mnie zawsze po detoksach jak zapaliłem 3-4 dni z rzędu, to kończyło się ciągiem. trawa zmniejsza motywację i takie postanowienie ograniczenia przestaje być istotne.
  • 58 / 2 / 0
Dokładnie tak jak wyżej pisali system palenia tydzień palenia i tydzień przerwy nie nada się bo kannabinole długo siedzą w organizmie.
Zablokowany
Posty: 15185 • Strona 1483 z 1519
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.