Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1484 • Strona 148 z 149
  • 111 / 10 / 0
A tak w ogóle, to jak ktoś bierze benzo, to nie jest przeciwwskazaniem do narkozy? Np przed badaniem gastroskopii jakbym musiał zrobić. Bo wydaje mi się że te leki jakoś by na sobie współodziaływały. Może nie umiem googlować, ale coś ciężko o odpowiedź.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3036 / 451 / 1
Ja mając operacje przepukliny przy znieczuleniu podpajęczynówkowym rozmawiałem super otwarcie z anestezjologiem ( który nota bene był fantastyczny!) i nie robili mi żadnych korekt tylko chcieli znać ilości i czas od ostatniej dawki.

Narkoza to jednak grubsza rzecz, dostajesz mieszankę krótkiego opio, usypiacz i zwiotczenie jeśli masz by być wentylowany.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Dekokt z kota": Andrzej Sapkowski- Chrzest Ognia
http://www.forensicscience.pl/pfs/71_zuba.pdf
  • 111 / 10 / 0
Dodatkowe pytanie nr2: A przy kontrakście do TK można brać benzo? Pytam bo się walnąłem w łeb i może będę musiał zrobić. Ale ogólnie nie sądzę że jak w ogóle wspomnę o tym że biorę to się jakiś lekarz przypierdoli i będzie drążyć temat? Jakby co to wszystko możliwe robię prywatnie, tam chyba się tak nie moralizują.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 376 / 140 / 0
Trep - raczej niema przeciwskazań, można brać benzo do TK, przynajmniej ja brałem i byłem już kilka razy naświetlany, nikt nic nie gadał pomimo iż na nfz w szpitalu leżałem.
Co do uzależnienia od benzo.. Ja od ponad roku czasu, codziennie brałem 5 mg Relanium zwykle przed snem, albo podczas dużego stresu w pracy, czy chociażby przed randką, rozmową o pracę itd.
Postanowiłem odstawić rolki. Nie redukowałem dawki 5 mg tylko z dnia na dzień całkowicie odstawiłem. Było fajnie przez pierwsze kilka dni.. po tygodniu bez benzo dostałem takiego ataku paniki wieczorem że myślałem że umrę, miałem dzwonić po erkę, zażyłem 5 mg i przeszło. Obecnie biorę 2 mg na dobę od 5 dni i jest w miarę ok.. co będzie dalej nie wiem, wiem natomiast że benzodiazepiny uzależniają bardzo mocno. Zamiast benzo polecam Pregabalinę jako zamiennik. Mniejsze Zło na pewno. Pomaga odstawić Relanium.
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 111 / 10 / 0
Heh, to jak przy takiej dawce rolek jest taki skręt to przy alprze byłby 100x gorszy. Ja dzisiaj wyjątkowo wziąłem 4mg(zazwyczaj biorę 2mg), bo ze stresu zacząłem się telepać i gadać sam do siebie, mam słabą psychikę i mi odwala od najmniejszych problemów(tzn. obawiam się krwiaka w mózgu ale nie wiem na ile mam podstawy). W sumie brałem 4 różne benzo i nie potrafię zdecydować które lepiej działa, jakbym mógł dostać co chcę to by mi może(kiedyś) wystarczył Bromazepam, ale jestem słabym kombinatorem więc biorę co dają. Obawiam się że straciłem rozum już dawno zanim zacząłem cpać, od dawna uprawiam autodestrukcję.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 87 / 13 / 0
Nie straciłeś rozumu tylko doznajesz derealizacji i depersonalizacji. Wtedy się człowiekowi wydaje jakby wariował. Idź na detoks szpitalny, bo sam w życiu nie odstawisz.
  • 111 / 10 / 0
Po co mam odstawiać benzo jak ja umieram na objawy fizyczne? Poza tym detoks szpitalny, haha. Tam ci zafundują padaczkę, super pomoc i warunki.
W zasadzie z każdym dniem cierpienia mam coraz mniejsze opory do ćpania, jakoś trzymam tę dawkę 2mg dziennie Xanaxu, nie wiem po co, bo sytuacja jest i tak beznadziejna. Codziennie inne objawy, bóle brzucha, nudności, pieczenie w przełyku, zawroty głowy, do tego rozregulowało mi się serce od tego stresu już całkowicie, chyba że pada mi fizycznie.
Zaczynam odkrywać kolejne choroby jak karty w pokerze, pewnie jeszcze kilka innych wyjdzie. Mam jeszcze lorki, klony, a do tego różne inne depresanty których nie ruszałem bo się bałem miksować, ale z każdym kolejnym koszmarnym dniem ten strach jest mniejszy.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 10 / 2 / 0
Witam,

@Trep to jest droga którą sama obierasz, zawsze możesz zrobić z tego zejście, tygdniowo bym schodził o 0,5mg.

Dodam o świetnym leku jakim jest Finlepsin 200 retard substancja czynna Karbamazepina, która powoduje o osłabanie działania zarówno benzodiazepin jak i półsyntetycznych opiatów takich jak trmal.

Po 4 tygodniach ja osobiścię bym przyjmował 25 mg dziennie, 2 - 1 - 1 aż doszedłbym do momentu gdzie rano lub wieczorem zażywałbym w dawce 5 mg. Wiadomo są jeszcze takie subststancję jak Relanium w werji 2 mg. Podczas takiego odstawiania dodałbtym rano i wieczorew po 150 mg pregabaliny, a po 2 tygodniach zmniejszył do 75. A za 2 tygodnie całkiem zszedł, tylko trzeba też stopniowo. Można zawsze kapsułkę rozpakować i odważyć 25 czy 50 mg substnacji.

W tym przypadku w ostateczności zastosowałbym chloroprotyksen. Dawki rzedu 10 a 15 gram na pierwszy raz będą odpowiednie
  • 376 / 140 / 0
@Trep
Poddaj się, idź na detoks, poczujesz się lepiej a potem nam podziękujesz, nawet się nie zastanawiaj tylko detoks. Ludzie gorsze rzeczy odstawiają i w duużo większych dawkach więc nie biadol bo w Twoim przypadku wszystko będzie dobrze, zobaczysz ! :)
Jeżeli nie chcesz na detoks to chociaż idź do psychola i powiedz mu że chcesz w miarę bezboleśnie odstawić benzo i niech Ci pomoże, oni kurwa od tego tam są żeby nam pomagać. Zapierdalają z wypłaty składki na nfz, podatki i inne, jesteś w potrzebie ?
Idź do lekarza i domagaj się tego co Ci się należy ! Pomocy panie doktorze...
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
  • 54 / 6 / 0
Jak ja byłem parę dni temu u psychiatry na NFZ i powiedziałem że chce odstawić benzo i jestem na 1 mg clona i 5 mg relanium to kazał odrazu zmniejszyć na 0,5 mg clona i 2 mg relanium, a za dwa tygodnie się wyzerować. Dał mi tylko triticco 75mg 1/3-1/3-1i1/3. No pojeb. Może by tak zrobić jak kazał i dostać padaczki a potem go oskarżyć.🤔 Szkoda że go nie nagrywałem
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
ODPOWIEDZ
Posty: 1484 • Strona 148 z 149
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.