Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.
ODPOWIEDZ
Posty: 898 • Strona 85 z 90
  • 3 / / 0
Szczerze to poczułem się trochę zażenowany , mam legalna recke wszystko się zgadza a ona jakieś dziwne komentarze , naprawdę nie chciałem być nie miły wiec ,odebrałem zapłaciłem i wyszedłem. Farmaceutka była nie wiem jakoś może przed 40. Ale tak z drugiej strony co jej do tego na co się leczę i jakie dawki przyjmuje , pierwszy raz miałem taka sytuacje dlatego mnie to lekko zdziwiło. Ale nie chciałem być niemiły wiec powiedziałem ,że recepta jest wystawiona zgodnie z prawem wszystko się zgadza wiec wydała bez problemu ale musiała skomentować.
  • 112 / 17 / 0
Znalazłem receptomat, który pozycjonuje się na słowo kluczowe testosteron. Jestem wieloletnim użytkownikiem opioidów, a jak wiadomo obniżają one teścia. Będę robił teraz wszystkie badania.

Jest możliwość, że przepiszą mi teścia, jeśli zawarłbym wyniki badań i okazałoby się, że mam wynik poniżej normy? Czy bez dokumentacji od endokrynologa nie mam czego szukać?
  • 176 / 13 / 0
@randomowyUser to scam. Omijaj ich szerokim łukiem. Już ponad 12 jak zapłaciłem i zero odpowiedzi z ich strony a opinie innych też negatywne. Trzeba będzie zgłosić skurwysynów gdzie trzeba.

scalono - WRB

Nie mogę edytować więc proszę o scalenie. Trochę fałszywy alarm dałem bo w końcu odpisali. Ale i lipa trochę bo nazwa wskazująca że obsługa całodobowa, na stronie że trwa 5 minut a oni dopiero po 14 godz. się kontaktują. Słabo trochę.
  • 2 / / 0
Witam,
Posiadam następujące pytanie: znalazłem na portalu typu ogłoszenia 24 ofertę na leki na receptę. Ogłoszenie gigantyczne, pełen full wypas, było tam praktycznie wszystko. Kontakt jedynie mailowy. Sprzedający posiada konto na proton mail. Zamówiłem od sprzedającego paczkę xanów, kontaktując się również przy pomocy Protona. Dowiedziałem się, że transakcja możliwa jedynie kurierem pocztexu i za pobraniem. Zamówiłem więc na swój adres, ale pod fałszywe imię i nazwisko (osoby, która mieszkała tutaj lata temu). Otrzymałem odpowiedź, że kurier będzie za 1-3 dni. Nie podałem żadnego numeru telefonu, ani większej ilości danych. Zastanawiam się teraz, czy nie anulować tego zamówienia, czy to może być jakaś wjebka lub podpucha. Jak wygląda odpowiedzialność karna za samo kupowanie leków na receptę w ten sposób? Macie doświadczenie w podobnych sytuacjach? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam cieplutko :3

Przeniesiono do istniejącego już wątku — CATCHaFALL
  • 176 / 13 / 0
Co do konsekwencji prawnych nie będę się wypowiadał a co do wyjebki jak nie ma możliwości sprawdzenia zawartości w obecności kuriera to musisz się liczyć z taką ewentualnością że możesz dostać przeterminowany Apap ale z drugiej strony jak by tak było to z pobrania kasa wpływa na czyjeś konto najpewniej słupa który może się wyspowiadać jak go dobrze nastraszą. Jak się zdecydujesz odebrać to napisz bo też podobne ogłoszenia widziałem i niektóre były ciekawe.
  • 2 / / 0
Właśnie bardziej obawiam się wyjebki na zasadzie policjanta pod drzwiami, niż przeterminowanych apapów. Dlatego szczególnie interesuje mnie aspekt prawny takiego przedsięwzięcia, nie chcę robić sobie żadnego przypału w miejscu zamieszkania.
  • 472 / 90 / 0
Tam gdzie na zdjęciach mają wszystko i zawsze pełny asortyment, tam zwykle dochodzi do oszustwa.
  • 176 / 13 / 0
@Matt1114 jak zamawiałem ketony z zagranicy to patent był też z fałszywym adresem i jak masz info że przesyłka że kurier w drodze to dzwonisz i się ustawiasz w innym miejscu bo aktualnie coś wypadło i będziesz wieczorem ale znajdziesz 5 minut by odebrać gdzie indziej. Kurier zawsze na to pójdzie jeśli miejsce odbioru będzie po drodze między jedną a drugą przesyłką bo w końcu ma za to kasę. Jeśli będzie ściemniał że koniecznie chce pod dom to wtedy wiadomo z kim masz do czynienia.
  • 111 / 10 / 0
Hm, jakby coś, to na jednym serwisie już się pojawiła notka że żeby wystawić recepte na leki psychotropowe wymagają dokumentacji i do tego JEDNORAZOWEGO DOSTĘPU DO IKP xD No niezłe warunki sobie stawiają. Nie próbowałem tam wcześniej nic brać, bo się nie mogłem zdecydować co, ale chyba ćpaki rozwaliły kolejny interes. Trzeba było brać na zapas i się nie zastanawiać. Jak zapewne było oczywiste, z czasem ograniczenia będą tylko narastać, zwłaszcza w telemedycynie łatwo je wprowadzić.
Uwaga! Użytkownik Trep nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 112 / 17 / 0
To było do przewidzenia, ale czego innego można było się spodziewać? W tym kraju nie ma kultury ćpania, jakkolwiek zabawnie to brzmi. Zamiast pozostawić to jako temat tabu, gdzie lekarze dobrze wiedzą o co w tym interesie chodzi, ale hajs się zgadza, a ludzie dostają to co chcą, więc mamy sytuację win - win, to byle się nachapać jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Dadzą palec, to wezmą całą rękę.
ODPOWIEDZ
Posty: 898 • Strona 85 z 90
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.