Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3598 • Strona 344 z 360
  • 124 / 10 / 0
Dawno temu to było , miansy 15/30. Mirty tez te mniejsze dawki . Nie zwaliło mnie z nóg jak co niektórych .

Teraz jadę na 100 ketrelu , ale chciałbym to zmienić na inny lek , gdyż zamierzam porozmawiać z lekarzem o włączeniu amisulprydu na aktywizacje .

Chyba zostaje trazodon ,kiedyś mi dobrze rytm dobowy unormował a innym razem znowu nie działał :/:/
  • 8 / / 0
Siema. Trittico pozwoli mi zasnąć przy wcześniejszym zażyciu amfy??. Zrobiłem sobie detoks na urlopie i teraz po powrocie do pracy niemoge zasnąć.... 4dzien....
  • 10 / 1 / 0
Cześć, jutro moja wizyta u psychiatry, coś konkretnego na lęk uogulniony, demotywacje i ogólnie brak chęci do czegokolwiek?
  • 761 / 125 / 0
@T4ampek ja bym sugerował wenlafaksynę albo duloksetynę, u mnie oba te leki świetnie pomagały na lęk, a duloksetyna dała mi kopa, stymulowała na początku aż za bardzo bo czułem się jakbym przyjebał fetę.
  • 10 / 1 / 0
Zburzony
Dzięki za odpowiedź tak myślę właśnie że wenla będzie spoko a co myślisz o doraznym benzo za nim się rozkręci lek? Czy niepotrzebnie? Druga sprawa to czy myslisz że na pierwszej wizycie proponowanie leków to dobry pomysł? Obawiam się że dostanę coś w ogóle z dupy i dowidzenia, tu jest ten problem czy sugerować coś czy nie, jak myślisz?
  • 761 / 125 / 0
@T4ampek doraźnie benzo czemu nie, jeśli uznasz że jest taka potrzeba, u mnie akurat wejście na wenlę było gładkie, nie musiałem się niczym wspomagać. Myślę że nic się nie stanie jak zasugerujesz dr'owi konkretny lek, tym bardziej że chodzi o zwykły antydepresant a nie jakieś benzo czy inne wynalazki. Możesz powiedzieć że jakiś znajomy bierze wenlę i mu pomaga, lepiej to niż mówić że w necie na forum czytałeś, psychiatrzy nie lubią pacjentów którzy siedzą na forach i coś tam o lekach wiedzą.
  • 13 / 1 / 0
Hej. Czy zaczęcie kuracji wenlafaksyną i mirtą w dakwach 180mg wenli 45 mirty jest bezpieczne? Zalezy mi na szybkim dojsciu do docelowej dawki w ktorej wenla tyka noradrenaline bo w niskich dawkach dziala jak ssri, bylem kiedys na tym mixie i nic mi nie bylo. Chce odtworzyc orginalny california rocket fuel czyli wenla + mirta + metylofenidat/dextroamfa
  • 707 / 130 / 0
@kujwdubie ja zaczynałem od 150mg wenli + 30mg mirty i nic mi nie było.Tutaj chodzi raczej o uboki że będą cięższe startując od wyższej dawki niż stopniowo wchodzić na lek.
  • 124 / 10 / 0
@kujwdubie
Wenla u mnie powodowała , duże uboki przy wchodzeniu jak i na zejściu z leku . Proponował bym od najniższej dawki startować i stopniowo zwiększać .
  • 63 / 1 / 0
Panowie czy mogę z dnia na dzień zmienić sympramol na citabax? Czy citabax będzie działał aktywizująca i przeciwlękowo. Przez dwa lata brałem tramal w dawce przeważnie 50mg. Moj problem polega na tym że nie mam na nic siły nawet rano wstać z łóżka. Jestem na L4 za tydzień wracam do ciężkiej pracy na trzy zmiany. Bez jakiegoś medykamentu nie dam rady. Tramal działa świetnie pół h i jesteś jak Terminator ale nie chcę już tego, to cukierki diabla.
ODPOWIEDZ
Posty: 3598 • Strona 344 z 360
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.