...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 2373 / 341 / 0
Sory jak już zakładałem ten temat ale pamięć szwankuje. Główny temat dotyczy przeważnie opiowrakow i alkoholików.
Byłem w ośrodku z alkoholikami w nadziei na "przyjazna detoksyfikacje" i jako ośrodek może to miało sens ale lekarka przyjeżdżala raz w tygodniu i z 30mg zamiast schodzić albo dołożyć leki wspomagające dostałem jedną tabletkę i coś na spanie.
Nie muszę mówić jaki to był horror już raz taki sobie sprawiłem w domu od tamtej pory boję się tego skręta psychologiczno-schizfreniczno-fisycznego.

W szpitalu podobno monitoruje się ilość diazepamu w surowicy i stopniowo bezbolesnie obniża jego zawartość. Nie wiem jak to wygląda w praktyce ale chyba tylko to mi zostało.
Wątpię żebym po takim detoksie pchał się tam znowu ale schodzenie w domu jest trudne szczególnie że czeka wszystko się robi samemu. Jeden błąd i mózg od razu chce nadrobić zaległości.


Moje pytanie jest takie, ma ktoś jakieś doświadczenia? W prywatnym szpitalu jakich kosztów się spodziewać żeby być tam trochę z większym szacunkiem traktowany. A jak jest na NFZ? Czy dużo osób jest w sali?
Da się wyjść bez traumy?

Mogę ktoś coś poleci.
Mogę objechać całą Polskę byle nowy rok do wiosny być już od tego czysty.

Po za tym przyjmuje SSRI, do lata jest plan sie wyleczyć z depresji, czuję już pozytywne zmiany. Ale przy braniu takiej ilości benzo takie leczenie idzie się jebać.

Pozdro czekam na odpowiedzi.
Xanax zbyt potężnie leczy żeby w ogóle to zaczynać brać.
https://youtu.be/XJPAk9ctb-Q

"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
  • 9 / 2 / 0
Witam,

Polecam ośrodek Inpuris, sam tam byłem, zarówno robią detoksy jak i przeprowadzają terapie, koszt tygodnia to 2700zł. Trochę sporo, ale obsługa fachowa, pielęgniarki, psychiatra wyjazdy na saune basen itp. Osobiście polecam. Ewentualnie w Lublinie oddział detoksakcyjny lub Łukowie z NFZU. Też profesjonalna obsługa.
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2023 przez Artek99, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.