Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
ODPOWIEDZ
Posty: 3375 • Strona 338 z 338
  • 44 / 7 / 0
@bartekkodeiniarz O połączeniu się nie wypowiem, ale metylofenidat, a przynajmniej Medikinet 20 mg CR średnio rozpuszczał się w wodzie.
  • 4 / / 0
każdy psychiatra możę przepisać MHP? Czy tylko po diagnozie ADHD?
  • 1786 / 90 / 18
Każdy. Ja nie mam ADHD a medikinet dostaję, na pobudzenie i przeciw prokrastynacji, zamuleniu i trudnością z zabraniem się do ogarniania swojego życia co jest skutkiem uzależnienia od morfiny. I metylofenidat naprawdę pomaga zabrać się za obowiązki, stanąć na nogi i walczyć z uzależnieniem
Rządowe ustawy o narkotykach
Żeby wychowywać wódką i kontrolować spowiedzią
Rząd jest zajęty swoimi sprawami
Musicie radzić sobie sami

"Czekałem na miłość, lecz ona nie przyszła.
Czekałem ca wolność, lecz śmierć była szybsza."
  • 44 / 7 / 0
@Duce Serio dostałeś to jako remedium na prokrastynację? Prywatnie chodzisz czy na NFZ? Zmagam się z prokrastynacją od lat i nawet obejrzenie filmów czy przeczytanie artykułów jak sobie z nią poradzić odkładam na później, a jak już mam wiedzę teoretyczną to wprowadzenie tego do życia jest non stop odkładane. Tylko tzw. dead line'y i pieniądze mnie zmuszają do pracy i np. teraz zamiast spać to ja mam jeszcze sporo roboty. U mnie to chyba efekt palenia trawy, ale pewności nie mam.
  • 1 / / 0
Witam, mam kilka drobnych pytań dla tych którzy już dłuższy czas mają kontakt z medikinetem w formie ,,instant", zauważyłem że po ok.2h-3h, czyli pewnie wtedy gdy występuje ,,zjazd" pojawia się u mnie nieobecna w życiu codziennym paranoja, oraz niesamowita potrzeba dotykania czegoś, zmiana miejsca siedzenia, bardzo często zaczynam tez zauważać jakieś drobne nieścisłości np. dzisiaj- jedynki, przy których miałem wrażenie że są za duże, i cofają mi się dziąsła. Mam wskazanie adhd i add, a lek przyjmuje zwykle w normalnej dawce-20mg czy 10 łamiąc, próbowałem eksperymentów z sniffem ale przyznam, budzi strach, również związany z zębami że będą jak po amfie u niektórych znajomych. Pytanie, czy to ,,normalne" i czy doświadczacie tego typu paranoi i strachu, oraz jak medikinet przerobiony na sniff wpływał u was na zęby? Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
Posty: 3375 • Strona 338 z 338
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.