Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
 • 296 / 101 / 0
Dziś jestem na mixie 200 mg Tramalu + Pregabalina 300 mg + 3 buchy mj+ Kawa = Moje odczucia : Świetny stan, humor super, jest zajebiście przyjemnie, euforycznie, chcę mi się żyć w końcu :D a w gratisie nic mnie nie boli co jest zaletą tych leków, a mam straszne bóle kręgosłupa, kamice nerkową i nowotwora uśpionego na dzień dzisiejszy. Muzyka brzmi bardzo przyjemnie, chcę się głośno jej słuchać, podobnie się czułem 15 lat na dyskotece po pigule mitsubishi.
Pozdrawiam
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
 • 277 / 45 / 4
Połączenie bardzo przyjemne tylko trzeba uważać z dawkami żeby drgawki go nie popsuły. Bardzo przykro mi z powodu chorób, które cię do padły. Dobrze chociaż, że leki przynoszą ulgę. Trzymaj się tam.

Ja obecnie na miksie 600mg pregaby i 1mg klona. Spodziewałem się, że przez tolerkę na obie substancje mogę nic nie poczuć a tu miała niespodzianka. Lekka pregabalinowa euforia wzbogacona o miorelaksację i spokój.
 • 4206 / 614 / 0
Jak jeszcze prega mnie klepała to do większych dawek idealnie było wrzucić 5mg rolkę. Bo bywało w moim przypadku tak że po większych dawkach pregi trochę mnie trzęsło a jak dorzuciłem tą rolkę to niwelowała ten efekt i można było w pełni się cieszyć pregabalinowa fazą.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
 • 5 / 1 / 0
Hej wszystkim, a czy ktoś miał może doświadczenie, że działanie alprazolamu jest po pregabalinie bardzo osłabione? Mam przepisana prege w dawkach leczniczych (450mg na dobę), wcześniej brałam doraźnie alprę, głównie na ataki paniki (do 1mg, nie miałam wyrobionej tolerki). Teraz przy atakach paniki (które dzięki predze sa na szczęście o wiele słabsze) mam wrażenie, ze sedacyjne działanie alpry jest o wiele bardziej… subtelne? Kiedyś 2mg by mnie położyły od razu do snu, teraz normalnie mogę brać taka ilość w celach rekreacyjnych i po funkcjonować bez urwania filmu, jestem po prostu spokojniejsza, jak po 2 piwkach. Nie ma opcji, zeby tolerka mi wzrosła, od zaczęcia leczenia pregabaliną przez pierwsze dwa miesiące w ogóle nie tykałam żadnego benzo.
 • 277 / 45 / 4
Dziwny efekt, nie spotkałem się jeszcze z czymś takim. Może postrzeganie intensywności działania benzo się zmniejszyło, ze względu na obniżony poziom lęku, którego doświadczasz w takich momentach? Różnica samopoczucia pomiędzy momentem paniki a stanem uspokojenia po alprze jest bardzo wyraźna, zaś różnica pomiędzy odczuwaniem lęku na predze a uspokojeniem po benzo może być już bardziej subtelna. Może zniwelowanie mniejszej "porcji lęku" wydaje Ci się subtelniejszym działaniem? Ale to z kolei nie tłumaczy zmiany fizycznych efektów takich jak senność.
 • 296 / 101 / 0
Podzielę się swoim doświadczenie z odstawiania pregi i benzo.
Postanowiłem że odstawię Relanium 5 mg oraz Pregabalina 300 mg.
Leki powyższe biorę od 2 lat, Relanium 5 mg od roku codziennie.
Najpierw odstawiłem Relanium i wytrzymałem bez rolki tydzień. Dopadły mnie straszne lęki wieczorem : myślałem że umieram, serce mi się zatrzymało, takie miałem odczucia, nie potrafiłem złapać powietrza, dusiłem się, wpadłem w panikę, myślałem że umrę, to było straszne. To było wczoraj, Wziąłem na ten atak Rolke 5 mg. Przeszło po godzinie. Od dziś znowu nie zamierzam brać relanium, ile wytrzymam tego nie wiem. Pregabaline zmniejszyłem do 150 mg na dobę i jakoś wytrzymuje ale strasznie nerwowy jestem. Wspieram się mj, olejek cbd 30 %, ashwagandha, L-tyrozyna, 5htp.
Pozdrawiam
Bóg rozdaje karty.. diabeł je miesza...
 • 277 / 45 / 4
Nie rzuciłeś się aby na zbyt głęboką wodę? Odstawianie jednej z tych substancji jest i tak bardzo trudne a Ty rzucasz obie. Może lepiej np. początkowo zejść z benzo na predze i dopiero gdy Twój stan trochę się ustabilizuje wyzerować się z pregi? Tak czy inaczej trzymam kciuki. Powodzenia!
 • 100 / 8 / 0
Zejdź na rolki 2mg i obserwuj zamiast robić CT 2 substancji.
ODPOWIEDZ
Posty: 28 • Strona 3 z 3
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.