Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam. W wieku 24 lat spożyłem pierwszy alkohol, dziś mam 31 lat. Martwi mnie to że od kilku miesięcy po 4-5 piwach wymiotuję. Problem w tym że ja ostatnio wymiotowałem w wieku 6-7 lat. Wiem że dla wielu osób to normalna sprawa lecz u mnie wymiotowanie to jedynie odruchy bo nie potrafię tego robić. Jest to dosyć męczące i szukam informacji dlaczego tak się dzieje. Dodam że mam objawy psychosomatyczne i delikatna depresję.
  • 2180 / 209 / 210
A spowodowane to jest byciem upitym? W jakim odstępie czasu robisz te 4-5 piw? Wiesz, wymiernym skutkiem zbyt szybkiego spożycia alkoholu zawsze są wymioty, więc może po prostu walisz za szybko.
deep mod
  • 2390 / 346 / 0
Ja mam często cofanie na początek dnia jak pije pierwszy łyk otwartego piwa, no i chyba że już idą ilości typu 2 czteropaki na pełny żołądek. IMO to normalne że mdli i cofa po jakimkolwiek alkoholu.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 2180 / 209 / 210
No ja właśnie tak nie miałem, chyba, że przekroczyłem jakieś konkretniejsze dawki, które uważane są za niestosowne. Typu — bombka na 3/4 piwa w ciągu 1,5 godziny, to wiadomo, że po robocie może lekko zmęczyć i zachęcić do spawania.
deep mod
  • 1121 / 387 / 0
@Sylwester91 niewiarygodne , nikomu sie to nigdy wczesniej nie przytrafilo ...
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 2390 / 346 / 0
No dosłownie to tak jakby pytać o kaszel po papierosie. Lub czy zakrztuszenie się skunem ma coś wspólnego z marihuanową psychodelą.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.