Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 274 • Strona 28 z 28
  • 1 / / 0
Cześć!

Wie ktoś może jak nazywa się spray mrożący na kontuzje, który po inhalowaniu działa jak poppers albo trochę mocniej?

Przeniesiono do już istniejącego wątku — CATCHaFALL
  • 106 / / 0
Re: Poppers
Nieprzeczytany post autor: luzik1980 »
Jeśli mam być szczery to, ogradzam to gówno, gdy jest zwietrzałe (pewnie tworzą się tlenki) zapach jest mało wyczuwalny , prawie nie działa, za to rozwala płuca niemiłosiernie. Co mam na myśli? Kaszel jak diabli przez 2 tygodnie , ciężko wziąć pełny wdech, mnie ten kaszel wyleczył z tego świństwa !
  • 44 / 8 / 0
Re: Poppers
Nieprzeczytany post autor: NERV »
W końcu sobie ogarnąłem poppersy i jestem bardzo zadowolony.
Jestem na mojej drugiej butelce, pierwsza to był zwyczajny Rush, teraz mam Addict i ten drugi jest lepszy mi się wydaje, ma Azotyn izoamylu w składzie i od ziomka słyszałem że to jest ten 'real deal'.
Polecam każdemu kto chce sobie urozmaicić sesje onanizmu. %-D %-D %-D
smile junkie
  • 626 / 21 / 0
Zastanawia mnie przydatność tych substancji z medycznego punktu widzenia, bo moja narzeczona miewa problemy związane z blokadą pęcherza i zaparciami
W aptece niz poza nospą która gówno daje nie mają
Czy poppersy mogłyby pomóc w walce z takim problemem? Bo cewnikowanie to jej największa fobia od kiedy trafiła z tym pierwszy raz do szpitala.
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, czas straci wtedy znaczenie, gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli nic nigdy już nas nie rozdzieli.
ODPOWIEDZ
Posty: 274 • Strona 28 z 28
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.