Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 289 • Strona 28 z 29
  • 723 / 11 / 0
Dopiero wzielem dziś 1 tabletkę to nie wiem jeszcze trza poczekać xd
  • 1465 / 920 / 7
Raz piszesz, że nic Ci nie jest a drugi raz, że trzeba poczekać na efekty. Zastanów się i z łaski swojej nie wprowadzaj innych w mylne twierdzenia, bo to zakrawa na nakłanianie do czynów szkodliwych.

NIE ŁĄCZY SIĘ SSRI Z MAOI, amen.
Potrafisz napisać tu posta, więc powinieneś potrafić również zguglować interakcje między w/w.
Uwaga! Użytkownik CATCHaFALL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 723 / 11 / 0
No bo nic. Mi nie jest chyba tak odrazu nie zadziała od 1 tabletki... Z tym nic mi nie jest miało być ze żadnego uboku czy coś

Scalono — Catch
30 sierpnia 2022Uszkodzonabania pisze:
@deoodeoo jak się czujesz na takim połączeniu faverinu i seganu ?
Jak narazie dobrze he
  • 197 / 15 / 0
@deoodeoo a jak długo bierzesz faverin i jak długo segan ? i zrobiłeś takie połączenie bo nic innego na ciebie nie działało czy jak ?
  • 723 / 11 / 0
Fluvo ponad miech a segan brałem. Parę. Dni ale odstawiam zostawię sobie l żeby z pea połączyć bo. Nw czy ogarnę znów pakę seganu
  • 16 / 2 / 0
Wie ktoś jak odstawić tą fluwoksaminę? biorę 1-2 miesiące jakieś 50mg + 2.5mg olanzapiny na sen. Jak będę brał 25mg przez 7 dni będzie dobrze czy za krótko?
  • 4396 / 670 / 0
Dobrze będzie. Ja tak odstawiałem 20mg paro po miesiącu brania, zszedłem na 10mg i brałem przez tydzień a później całkiem odstawiłem, nie miałem praktycznie żadnych ubocznych, jakiś delikatny brain zaps raz na jakiś czas ale było na prawdę dobrze. Bierzesz krótko więc nie będzie dużych uboków.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 681 / 96 / 0
@archernerwia2 bierzesz krótko i małą dawkę, moim zdaniem nic by się nie działo gdybyś odstawił z dnia na dzień nawet, ale dla pewności zrób tak jak napisałeś. Jestem pewien że po tygodniu jak odstawisz całkiem to nic nie będzie się dziać niedobrego.
  • 2 / 1 / 0
Jestem w psychiatryku, wyzerowali mi klomipramine i zaczynam brać fluwoksamine + 600mg pregabaliny, jak kogoś interesuje to mogę za jakiś czas napisać jak efekty
  • 723 / 11 / 0
I jak efekty?
ODPOWIEDZ
Posty: 289 • Strona 28 z 29
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.