Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.
ODPOWIEDZ
Posty: 1093 • Strona 107 z 110
  • 868 / 258 / 0
Od jakiegoś czasu siedzę w NL i sobie popalam, jakoś 2 g haszu schodzi tygodniowo no i co tam ziołem ktoś poczęstuje, może z gram. Wcześniej nie paliłem prawie nic przez rok, a jeszcze wcześniej to kilka lat non-stop. No i teraz paląc znowu wchodzi mi zmulony łeb trochę na co dzień, nawet w dni, w które nie palę. Nie mam już tego lenia co kiedyś, nie ma demotywacji czy menelenia się bez kąpieli jak dawniej, tylko po prostu jakbym miał 110 IQ albo mniej sie czuję. Okropność. Nie chcę jednak przestawać palić, bo więcej odczuwam pozytywnych skutków. Macie jakiś pomysł co mógłbym suplementować zeby zniwelować tę zamułkę? Biorę codziennie 600 mg N-AC, 4000 IU D3, 1000 mg C, duzo wapnia i magnezu z Muszynianki, niedługo wracam do żeń-szenia. Chciałbym po prostu być spizgany kiedy pizgam i najpóźniej 8-10 h po ostatnim użyciu trawki narkotycznej czuć się w pełni sił umysłowych, nie odklejać się i nie zawieszać na losowych myślach. Jakieś pomysły?
  • 1652 / 227 / 0
@TymekDymek czytanie książek, nauka języka obcego, logika, matematyka etc - ćwiczenia umysłu
What do you think? You break bad?
  • 868 / 258 / 0
Robię to o wiele częściej niż palę, ale nie pomaga.
  • 1652 / 227 / 0
No to przerwa - "kto nie robi przerw ten szybko traci nerwy."
What do you think? You break bad?
  • 300 / 56 / 0
Na to nie ma innej rady jak przerwa albo ograniczenie palenia do jakichś śmiesznych ilości. THC dosyć ochoczo akumuluje się w organizmie i relatywnie długo zajmuje mu opuszczenie go.
  • 2206 / 211 / 210
Jak dieta, jak suplementacja i odżywianie? Dostarczasz potrzebne składniki? Potas, cynk, witaminy w normie? Kiedy ostatnio robiłeś badania? Dieta zbilansowana? Szukaj czasem problemów w odżywianiu, bo to ma bardzo duży wkład w to.
The depths are everything.
  • 2 / / 0
cześć, wczoraj było moje drugie w życiu podejście do mj. (Pierwszy raz paliłam ok. rok temu, ale nic nie poczułam + nie miałam kompletnie żadnych objawów fizycznych)
wczoraj ten drugi raz w zyciu, spaliłam troche ponad 1 lufkę i kompletnie zeschizowałam. Myślałam, ze mam zawał serca bo waliło z prędkością światła, prawie zadzwoniłam na 112. Przez ok. pol h nie byłam w stanie się ruszać bo tak mnie paliło w klatce piersiowej. Bardzo mnie odkleilo, nie wiedziałam gdzie jestem, ani co jest prawdziwe a co nie, co chwile wydawało mi się, ze widze kogoś znajomego + miałam mega paranoje, że zaraz zgarnie mnie pogotowie i policja.
Nie miałam jednak żadnych fizycznych objawów, wszystko poza pulsem było w normie. Po ok 3 godzinach wszystko w miarę zeszło, teraz po ponad dobie, jedyne co to dalej czuje troche szybszy puls(zwykle mam dość niski bo ok 50-60, a teraz utrzymuje się ok 90 uderzeń na minute)
Co mogło być w tym "ziole"? To w ogóle było zioło czy cos innego? Czemu miałam taka dziwną fazę, a jednoczesnie moje oczy były mega w normie?
Generalnie wczoraj paliłam z koleżanką, ona wypaliła o wiele mniej, nie zdążyła nawet za bardzo, bo mnie wystrzeliło w kosmos. Ona jednak też kompletnie nie miała nic z oczami, jedynie co to może ten puls jej przyspieszył, ale nie w takim stopniu jak mi.

Przeniesiono do już istniejącego wątku — CATCHaFALL
  • 3214 / 322 / 2
@xsunnyday normalne zioło. Zdarza się przy pierwszych razach, ja miewałem tez niezłe paranoje. Następnym razem powoli pal i w dobrych warunkach. Z oczami to nie zawsze jest tak, że muszą być opadnięte i czerwone. trawka wkręca, jak się wkręcisz w bicie serca i nie przetłumaczysz sobie na spokojnie to rozpędzisz się jak lokomotywa. Po pierwsze wyluzuj, mniej pal na raz, a jak sie zaczyna coś dziać to miej coś słodkiego i np. napój izotoniczny - pomoże na bank następnym razem. Pozdrawiam.
L-8a - blog neurofarmakologiczno-empiryczny
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM

Pozdrawiam %-D
  • 168 / 65 / 0
@xsunnyday z Twojego opisu i tego, że spaliłaś tylko 1 ponad lufkę i nie robiłaś żadnych wiader czy wodospadów może wynikać, że nie paliłaś zwykłego zioła a jakąś maczanę czyli syntetyczny kannaiboid.
Z braku doświadczenia możesz nie wiedzieć jak smakuje prawdziwe zioło, klasyczne THC.
Kup sobie legalne cbd i sprawdz, THC smakuje praktycznie tak samo.

Jeżeli nie jesteś pewna źródła, zawsze dobrym pomysłem jest brać max 1 sztacha, czyt. 1 bucha i poczekać 15 min. Jak jest git, próbować więcej.
  • 2 / / 0
a czy to wysokie tętno to powód do zmartwień? Utrzymuje mi się nadal. Nie mam problemów z oddychaniem ani nic, ale momentami po prostu czuje jak mi szybko wali serce i nie przestaje mimo, że ze wszystkich sil probuje sie wyciszyć i wykonuje powolne głębokie oddechy. Mam też uczucie ogólnego roztrzęsienia i drgawki....
ODPOWIEDZ
Posty: 1093 • Strona 107 z 110
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.