Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 1769 • Strona 177 z 177
  • 7 / / 0
Cześć, jak z aktywnością fizyczną po niewielkiej dawce DHC ? Czy wchodzi w grę spokojna przejażdżka rowerem? Mam na myśli dawke rzędu 120-180mg bez tolerancji na opio.
  • 84 / 23 / 0
Podobno wycofali DHC z obiegu w Polsce i zalecają przejście na Tramadol. Szkoda, mi ten lek pomagał doraźnie na bóle i przy tym uspokajał, po tramadolu natomiast ból może i maleje ale czuję się niezdrowo zdenerwowany co musiałbym kontrować jakąś benzodiazepiną a wiadomo do czego to może doprowadzić... I nie stosowałem go żeby się ućpać, szczerze mówiąc nigdy nie wyszedłem poza dawkę 90mg a opakowanie 60 tabletek starczało mi na pół roku. Ostatnio lekarz zamiast tego dał mi Oxy 10mg, ale jakoś mam stracha że potencjał rekreacyjny będzie zbyt duży i coś we mnie pęknie więc póki co pudełko grzecznie czeka w szafeczce...
  • 76 / 15 / 0
Jeżeli udało Ci się nie uzależnić przez tyle czasu to od oxy 10 mg też może się udać, to najmniejsza dostępna dawka. Tylko używaj z głową i jak musisz, jak każdy lek.
  • 631 / 60 / 0
Są jeszcze 5mg
  • 84 / 23 / 0
Ale do końca nie wiem czy to prawda o wycofaniu DHC, możliwe że to tylko jakaś plota, bo w [wykazie wciąż jest](https://rejestrymedyczne.ezdrowie.gov.p ... rch/public) i w tym [artykule](https://www.rynekzdrowia.pl/Farmacja/We ... 351,6.html) wymieniają m.in DHC jako produkt z zakazem wywozu. Co więcej na portalu gdziepolek podają że dostawa jest przewidziana do końca stycznia... Ciekawe, może ktoś bardziej zorientowany będzie w stanie to potwierdzić.
  • 25 / 4 / 0
24 sierpnia 2022jozef_k pisze:
ma ktoś jakiś sposób na zrobienie klarownego roztworu z tabletek DHC ? numer z żelazkiem? czy kilkakrotna filtracja po rozpuszczeniu w cieplej wodzie? chciałbym mieć to we flakoniku z wyłączoną funkcją retarded, a najlepiej odrazu zmieszane z prometazyną i gotowe do spożycia (byle było crystal clear, nie lubię trzymać jakiś zapaskudzonych roztworów w lodówce :D)
Yoo, tez nad tym się zastanawiam. Jest ktoś w stanie odpowiedzieć czy da się te DHC Continus 90mg o przedłużonym uwalnianiu jakoś wyekstraktować, aby był w miarę klarowny płyn? Jeśli byłby delikatnie mętny to nic, ale ważne aby nie była to taka galareta jaka się z tego tworzy po wymienieniu z wodą. :/
  • 186 / 5 / 0
Dhc zadziała na 30 mg paroksetyny? Cyp2d6 mam zablokowany, koda tramal nie działa ale dhc chyba nie jest prolekiem?
  • 58 / 4 / 0
Mam pytanie, nigdy nie robiłem p.r. - a dopiero jutro mógłbym póś o strzykawkę 20ml. Nie można po protu jednej tabletki 90mg DHC Continus włożyć sobie w dupę? %-D %-D Bo patrze na te BA i kurwa kusi w chuj, tylko czy to ma prawo zadziałąć???
Pozdrawiam,
MJ
  • 448 / 92 / 0
Ale masz fantazje %D - w pierwszych stronach tego wątku chyba użytkowniczka jamedris opisała jak złamać przedłużone uwalnianie dhc za pomocą sody i czegoś jeszcze. Wystarczy poszukać... Na wszelki wypadek dodam, że ten roztwór należy przyjąć doustnie, nie doodbytniczo. :D
Co złego, to nie ja - oczywiście...
ODPOWIEDZ
Posty: 1769 • Strona 177 z 177
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.