Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 37 / 14 / 0
Cześć Wam :) Od dłuższego czasu czytam to forum, ale teraz przyszedł czas na napisanie pierwszego posta. W najbliższym czasie planujemy z chłopakiem spróbować pharmahuaski i w związku z tym mam kilka pytań:

1) W jakiej dawce to wziąć na pierwszy raz? Mamy moclobemid, już przeczytałam, że jego powinno być 450mg, ale co z DMT? Jako że na dobrą sprawę będzie to dla nas pierwsze poważne spotkanie z tą substancją (wcześniej mieliśmy kilka nieudanych prób palenia), to nie chcemy się przebijać. Znalazłam gdzieś informację, że dobra będzie dawka 50mg, ale nie wiem jak to się ma do naszych planów i mas ciała - podejrzewam, że w przypadku 50kg (ja) może to wyglądać trochę inaczej niż przy 80 (chłopak).

2) Jak długo trwa trip? Przeczytałam sporo bardzo różnych informacji, generalnie rozbieżność była od 4 do 12h :) Która opcja jest bardziej prawdopodobna?

3) Czy w przypadku pharmahuaski należy się spodziewać wymiotów, jak przy ayahuasce?

4) Czy możemy zjeść to razem, czy lepiej, żeby jedna osoba była trzeźwa w trakcie gdy druga będzie tripować?

5) Od pół roku biorę amfetaminę w dawce około 70mg dzienie, chwilowo z okazji DMT (a właściwie IMAO ;)) robię sobie przerwę, dziś mijają dwa tygodnie. Czy taka przerwa jest już wystarczająco długa, czy radzicie poczekać jeszcze trochę? Po jakim czasie od zażycia IMAO mogę bezpiecznie wrócić do fety?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
  • 408 / 144 / 0
Nudności mogą być.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pharmahuasca
"Z reguły im mniej β-karbolin, tym mniej nudności; im więcej DMT, tym bardziej spektakularne są wizje."
  • 99 / 45 / 0
@return_zero Przecież pisze jak byk że to moklobemid, który nie jest beta-karbolinowym iMAO. Hamilton w swoim Q&A na temat DMT i pharmahuaski opowiadał że zastosowanie moklobemidu powoduje czystsze doświadczenie, większą zdolność eksploracji i mobilności a przy tym mniejsze nudności. Być może uczucie mdłości nie zniknie kompletnie, ale prawdopodobnie będzie o wiele mniejsze niż przy użyciu surowców roślinnych. Niestety nigdy nie próbowałem pharmahuaski, mogę co najwyżej powiedzieć że przy psilohuasce moc samego doświadczenia z grzybami była o wiele większa za to body load miałem taki jak zwykle. Dodam tylko od siebie że warto wcześniej sprawdzić jak się toleruje sam moklobemid, początkowe doświadczenie z moklobemidem może spowodować ucisk i ból głowy, szczególnie w połączeniu z dojrzałą żywnością bogatą w tyramine. Ale na samym moklobemidzie tyramina nie stanowi zagrożenia, nie wiem za to jak DMT podnosi ciśnienie w połączeniu. 2 tygodnie przerwy od stymulantów to na pewno wystarczająco dobra przerwa.
Dopiero teraz ogarnąłem że ten post jest sprzed dwóch lat ;_;
  • 1 / / 0
Zaczęliśmy stosować pharmahuascę w wersji zmodyfikowanej (na początek :)). Kolega nazwał tę odmianę pharmahuasca AM :). Dla mnie to odmiana hybrydowa, bo: 300 mg moclobemidu zostało podane doustnie. Po około 30 min zostało wypalone DMT w waporyzatorze elektrycznym Starry. Efekt - faza głęboka trwała mocno ponad 20 minut (bez wspomagania moclobemidu zwykle około 6-7 min). Faza łagodnego wyjścia i dobrostanu około 40-50 minut. Żadnych efektów ubocznych.
W najbliższym czasie kolejne wejścia, tym razem już nie hybrydowe, tylko wyłącznie doustne.
  • 577 / 176 / 0
@tristerooo
Przy takim sposobie brania lepiej poczekać gdzieś 1h zanim weźmie się DMT. Przy normalnym braniu takie 30min powinno starczyć, bo samo DMT też potrzebuje czasu na wejście z żołądka. Za to przy wapo, DMT powinno być wzięte kiedy MAO jest już zablokowane, tzn gdzieś 1-2h po moklo (1h powinno chyba starczyć). Normalnie przy takim trybie brania trip powinien trwać więcej niż 20min.
____________________________________________________________________________________________________________________Ḑ̵̢̨̨̧̧̡̛̛̯̤̪̫̣̺̘̲̤̺͇͖͉̪̟̻̥̗͕̯̗͇̞͙̭͈̺̯̺̝͓͚͎̻̦̭̮͎͚̪̺̟͖̼̙̥̤̳͙͖̥̱͙̲̹̘͍̺͎̜̜͈̥̩͕̺̬̺͍̲̥̙̱͇͇̱̦̤̠̼̰͋̽̈̇̈̓̒̂̑̍͋̓̐̿͂̑͆̆̀̽̀̓̔̉̇̈̉̎̃̄̍̒͋̽̄̆̿̒̑͛̈́͆̎̃̾̒͋̅̄̍͑̀̑̔́̏̓̏̔̏̊́̐̂̏͆́͒̌̌̏̊̎͑̈́̋̕͘̚̕̕̕̕͘̕͘̚͜͠ͅͅX̷̡̧̨̧̡̨̧̨̨̡͚̝̘̺͔͔̙̭̰̺̥͖͎̘̣͍̼̖͚̖̱̲̱͕̤̤̱̘̻͚̩̞̳͓͎͙͉̪̻̱̜͕͚̪̱̭͙̤̪̝͈̪̳͈̙͇͍̙̠͈̣̥͙̬̝͖̺͚̙͎̤̟͉̯̮̻͚͈̫̮͕̤̲̪̖͖̹̓̀̏̾͗̈́̇̓̐̔̃̇͒͊͌̀͐̾͆̏̀͜͜͝͝͝͠͝ͅͅͅM̷̧̛͍͍̘̠͕̯̫̮͕̩̦̳̦͚̺̘̤̟̗͇͓͇͙̞̖̰̹̪̠͐̉̆̽͛̊̔̄̿͆̃̈́͆̓̍̇͜͜͝͝
  • 3 / / 0
@MaryPoppy
1 Decyzja dotycząca dawki DMT powinna być dokładnie przemyślana i powinna być podejmowana ostrożnie. Ponieważ jest to potężna substancja psychoaktywna, ważne jest, abyś był odpowiednio przygotowany i miał bezpieczne otoczenie oraz zaufane wsparcie towarzyszące. Zalecałbym zaczęcie od niskiej dawki, aby ocenić reakcję twojego organizmu i dowiedzieć się, jak twój umysł i ciało na nią reagują. Nigdy nie używaj substancji psychoaktywnych samotnie, zwłaszcza jeśli jest to twoje pierwsze doświadczenie. Ważne jest, aby mieć doświadczoną osobę obok ciebie, która może ci pomóc w razie potrzeby i zapewnić ci bezpieczeństwo. Pamiętaj, że rozmawiamy tu tylko o informacjach ogólnych, a nie dajemy konkretnych porad dotyczących używania substancji. Jeśli jesteś zainteresowany eksploracją DMT, warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą lub terapeutą, którzy mogą udzielić ci odpowiedniego wsparcia i informacji.


2 Czas trwania tripu po DMT jest zazwyczaj krótki i intensywny. Efekty zwykle występują od 5 do 30 minut, choć czas ten może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak dawka, sposób podania i indywidualna reakcja organizmu. W trakcie tripu doświadczasz intensywnych wizualizacji, zmiany percepcji i głębokich doznań, które mogą wydawać się znacznie dłuższe niż faktyczny czas trwania. Po zakończeniu tripu można odczuwać efekty pozostałe jeszcze przez kilkadziesiąt minut lub nawet kilka godzin, ale zazwyczaj są one łagodniejsze.

3 Nie, ale zależy od osoby.

4 zawarte w pierwszym

5 dwu tygodniowa przerwa od amfetaminy wystarczy, jednam mimo palenia DMT warto wykorzystać taką przerwę do zupełnego odstawienia amfetaminy. Jest bardzo szkodliwa dla mózgu, dodatkowo syntezowane amfetaminy uniemożliwia jej zupełne oczyszczenie z utleniaczy. Prowadzi to do trwałej i nieodwracalnej degradacji mózgu, w szczególności kory nowej.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.