Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Jeśli istnieje podobny temat to bardzo proszę administracje o przeniesienie postu tam. Od 1,5 miesiąca zażywam Agomelatyne i z każdym kolejnym dniem jest coraz gorzej. Sny są chore i realistyczne, często to koszmary i paraliże senne. Zdarza się, że potrzebuje 1-2 minut żeby po wybudzeniu zrozumieć, że to tylko sen. Zastanawiam się, czy u innych użytkowników pojawiły się podobne efekty ?
  • 1 / 1 / 0
Bardzo spoźnione ale może okazać się przydatne;

- Brałem Melatoninę, od dawek 1mg po aż 5mg, przy większych następnego dnia miałem zamulenie rano podobne do twojego, ale nie do takiego stopnia, że nie rozumiałem iż już nie śnie.

Brałem również Agomelatyne przez 2msc, w dawkach 25mg i 50mg, i co dziwne nigdy nie było takiego zamulenia jak powyżej.
Twoje objawy brzmią niepokojąco i jeśli jeszcze nie odłożyłeś tej substancji, skontaktował bym się z lekarzem,

PS. Ja odstawiłem ponieważ poza efektem melatonergicznym nie zauważyłem absolutnie żadnej poprawy w objawach depresyjnych..
  • 1 / / 0
Dzięki za odpowiedź. Troszeczkę się to polepszyło przez branie pregabaliny ale tylko pod tym względem, że nie pamiętam snów. Dalej są problemy z ogarnieciem kiedy sie wybudzam. Dla przykladu moge opisać, że mialem mnóstwo sytuacji gdy wybudziłem sie przez to, że ktoś dzwonił i mówiłem całkowicie bez sensu bo wydawało mi się, że dalej jestem w śnie. Oblisko 2 tygodni jednak jest gorzej bo przestałem odróżniać co jest snem a co się stało naprawdę. Jedynie co to znikły paraliże senne ale sny są tak bardzo realistyczne. Jeśli chodzi o leki to zażywam 15 mg depralinu, 300mg pregabaliny i 25mg agomelatyny.
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2023 przez Unseen01, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.