Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 487 • Strona 48 z 49
  • 6 / 1 / 0
Po pierwszym razie z amisulpirydem 100mg wewnętrznie się uspokoiłem, znacznie przestały trząść mi się dłonie a jednocześnie w głowie w taki dziwny nienachalny sposób zaczęły pojawiać się motywujące myśli i np znalazłem pracę, pierwszy raz od dłuższego czasu byłem na spacerze i czerpałem z tego przyjemność...czy to może być oznaką tego że w moim przypadku te pozytywy są oznaką większą ilością dopaminy ?
  • 121 / 9 / 0
Jakie dawki max nasennie należało by brać kwetiapiny , aby nie znosiło się to z małymi , aktywizujących dawkami AMI ?
  • 681 / 96 / 0
@Bezniku na większość ludzi już 25 mg działa wystarczająco dobrze. Możesz tyle spróbować a jeśli nie podziała to wziąć dwie takie tabsy, ewentualnie potem 3, musisz znaleźć odpowiednią dawkę.

Ja już nie biorę na stałe amisulprydu, ale raz na jakiś czas wrzucam 200 mg i mocno mnie to pobudza, daje kopa energii i w chuj motywacji do działania, czyli w moim przypadku do zapierdalania w robocie.
  • 121 / 9 / 0
@zburzony
Zapisane mam od lekarza 100 na noc . W tym momencie biorę 50 kwety , 50 trazodonu i 50 hydroksyzyny .

Chodziło mi o to a mianowicie , ketrel zmniejsza poziom dopaminy a ami odwrotnie w małych dawkach . Wiec chodziło mi o to , ile max kwety żeby ami w pełni działał .

Za pierwszym razem z Ami było kozacko od pierwszej tabletki . Spokój na bani , napęd do działania i kontaktów , i dobry nastrój .
  • 543 / 144 / 0
100mg zapewne wystarczyłoby mono ale to trzeba obgadać z lekarzem. To chyba najsilniejszy lek na świecie i nie rozumiem po co go mieszać z ketrelem który ma w sumie identyczne działanie choć dużo słabsze jeśli chodzi o psychozy.
  • 895 / 9 / 0
Witam biorąc dawkę 100 ami i orzez 4dni brałem dawkę 50mg I chce wrócić do 100 czy zaburzylem równowagę?
  • 2498 / 330 / 0
@pauleta1987 Ty tak na serio spamujesz od kilku lat te forum z dupy pytaniami czy mi się tak tylko wydaje? Ostrzeżenie wysłane.

Nie nic nie zaburzyłeś, pytanie głupie nawet jakbyś brał cztery setkę trzy razy dziennie i wrócił nagle na 50 mg nic by Ci się nie stało i na odwrót.

Po co tak bierzesz? Lekarz ustalił Ci dawki więc nie odpierdalaj maniany z dawkowaniem innym.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 27 / / 0
Witam biorę już kilka miesięcy ami na aktywizacje w dawce 100mg nie czuje już takich efektów co proponujecie zwiększyć dawkę czy zamienić na coś innego?
  • 543 / 144 / 0
15 lutego 2023Mefistofeles1945 pisze:
Nie nic nie zaburzyłeś, pytanie głupie nawet jakbyś brał cztery setkę trzy razy dziennie i wrócił nagle na 50 mg nic by Ci się nie stało i na odwrót.
Nie mogę zgodzić się z powyższym. Jak organizm przyzwyczai się do 400 i nagle zejdziesz do 50 atak choroby murowany. Nie należy w żadnym razie tak drastycznie schodzić z dawki. Podwyższania także bym nie ryzykował chyba że lekarz każe. Wszystko powinno odbywać się bardzo stopniowo, rozłożone w czasie i koniecznie pod kontrolą lekarza. Raz czy dwa jak nagle zmniejszyłem z dnia na dzień, to normalnie mną telepało i prawie gorączki dostałem jak na głodzie.

Jest to jeden z najsilniejszych antypsychotyków na świecie i moim zdaniem nawet dawki rzędu 50mg są bardzo skuteczne, jednak jest to moja subiektywna ocena i za każdym razem decyduje lekarz.
  • 2498 / 330 / 0
Nie no może trochę przesadziłem z tym schodzeniem masz rację.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 487 • Strona 48 z 49
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.