Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
  • 49 / 4 / 0
W mojej okolicy od dłuższego czasu lata substancja, nie mam pojęcia co to jest. Opiszę efekty działania jak i wygląd tego, może ktoś się spotkał już z tym i wie co to za substancja. Kryształy są białe, prawie przeźroczyste o przeciętnej wielkości (w sensie 1gr jest w jednym krysztale), zapach jest taki jak przy innych stymulantach(typowo chemiczny). Kryształ ten wchodzi po około 2-3 minutach i działa nie dłużej niż 40 minut, nie ma jakiejś wielkiej ochoty na kolejną kreskę. Jest po nim lekka stymulacja, dosyć fajna euforia, chce się strasznie po tym rozmawiać, oraz jest szczękościsk. Można po tym normalnie iść spać i nie ma zwały.
  • 1 / / 0
@Anonim512 Też jestem na etapie weryfikacji identycznej substancji. Udało się coś ustalić?
  • 49 / 4 / 0
@pdkondziu Niestety nic nie udało mi się ustalić, pytam się znajomych co to, a oni jedyne co mówią to, że to jest kryształ :/
  • 79 / 32 / 0
@Anonim512 @pdkondziu
najbliżej opisowi do 3CMC
tyle że łatwy sen i brak zwały podchodzi bardziej pod 3MMC
w sumie zależy też od dawkowania, obstawiałbym na coś z tych 2.

jak odczucia podczas sniffa? jak z bólem/spływem? ;]
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.