Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3992 • Strona 395 z 400
  • 2388 / 279 / 0
Tak połącz here i fenta to więcej nie napiszesz już tutaj postu ... proszenie sie o kłopoty takie połączenia i pomysły
  • 8 / / 0
:halu: A po jakim czasie od ostatniego helu mogę brać fenta? Walę 25 mg w kable
  • 177 / 29 / 0
A może lecąc z helem odpuść sobie fente? To rosyjska ruletka, gdzie nie jedna komora w magazynku jest nabita, tylko jedna pusta a reszta załadowana.
Gdyby podróże w czasie były możliwe, udusiłbym sam siebie poduszką w czasie snu 21 grudnia 2018 roku. Oszczędziłoby to wielu problemów.
  • 8 / / 0
Dobra chyba tak zrobię, za bardzo się napaliłem na tego fenta, a jeszcze bym pożył trochę %-D . Zostawię sobie na kiedyś, a póki co zadowolę się herką dzieki
  • 3 / 1 / 0
25 listopada 2022norbertgierchuck pisze:
Siema, od dłuższego czasu walę herę, właśnie wpadło mi kilka ampułek fenta 10ml (50ug/ml). Da się jakoś połączyć te 2 rzeczy? Do fentanylu przymierzam się od dłuższego czasu, ale bez herki nie umiem żyć. pozdro
jesli wejdziesz w ciag fenta np jaranie to juz tylko przy tym zostaniesz...szybsze, prostrze ---- heroin to za duzo zabawy z przygotowaniem i za dlugo....
  • 3 / 1 / 0
26 listopada 2022norbertgierchuck pisze:
:halu: A po jakim czasie od ostatniego helu mogę brać fenta? Walę 25 mg w kable
zalezy jaka masz tolerancje. Znajomi co bawili sie i w jedno i w drugie - zwykle po strzale heroiny i po paru h palili fenta, ale to to jak mowie tolerancja i musisz kontrolowac co sie dzieje. Ja przekoczylem z hery na fenta i juz do hery nie wrocilem. Siedzialem w tym przez rowno rok. Ogolnie nie polecam mixow. Pare osob sie przekrecilo kolo mnie (wiekszosc z nich wlasnie jechalo na mixie). W sumie do dzis dnia nie wiem co sie dzieje z tymi ludzmi. Bylem tak znieczulony, tak doje#$@$#, ze sie juz sam nie kontrolowalem. Bylo mi to obojetne. Jesli kogos interesuje uzalenienie od fentanylu i moje spostrzezenia - zapraszam do pytan. uzaleniony bylem w miescie portland w usa.
  • 3 / / 0
Też byłem zabrany Furanyl-fentanylem w wieku 21 lat. Do tego wszyskie dostępne rc i metaamfetamina. meta pojawiła się w moim nosie w wieku 16 lat - jakoś dawałem radę z nią żyć. Rc ogarnąłem gdy miałem 18, leciało wszystko co tylko było u kolekcjonera i 3 lata było fajnie bo za 100 zł melanż był konkretny. Przypadkiem w samplu dostałem liquid devil i moje życie rozjebało się jak tylko mogło... Przez 8 miesięcy nie miałem kontaktu z rzeczywistością myślałem tylko o tym gdzie mogę się schować żeby zajebać kilka buchów i na 20 min miałem spokój. gdy tylko kończyła się buteleczka dostawałem paniki a nim zdążyłem ogarnąć kasę i kolejną paczkę dostawałem takiego skrętu że do dziś pamiętam doskonale ten ból - te wspomnienia to koszmar. przez te 8 miesięcy 4 razy miałem zapaść i kończyłem w szpitalu. ostatnie odcięcie to dwudziesto minutowe zatrzymanie akcji serca. gdyby nie pewna osoba która udzielała mi wtedy pierwszej pomocy nie doczekał bym kareki na 100%. oczywiście nie sam fentanyl to spowodował bo miałem w sobie tyle różnych rc i meth że nie pamiętam ich wszystkich, na pewno były syntetyczne kanabioidy MPA, 4F-PVP i inne stymulanty. pamiętam tylko że w tym całym rozjebaniu chciałem się podbudować witaminami i wziąłem dużą dawkę niacyny - potem obudziłem się na soże z wpiętym cewnikiem wewnętrznym... dno. potem jakieś przebłyski jak podali mi nalrekson i zaczeło mnie wyginać, trzepać i odczucie że wole umrzeć niż czuć to co wtedy. tak więc fentanyl w każdej odmianie jest pewną porażką dla biorącego no chyba że ma szczęście i nie obudzi się już z tego błogostanu bez powrotu świadomości i odejdzie nawet o tym nie wiedząc. reasumując fentanyl - niebo gdy jest, piekło gdy go braknie a tak na prawdę samobujstwo ze szczególnym okrucieństwem
  • 2388 / 279 / 0
Jak mnie ten fentanyl wku*rwia już !! .A więc biorę fenta do ryjca pod policzek ( bo tam również mamy śluzówki przez które fentanyl sie przedostaje do krwiobiegu itp ) i nie mogę ogarnąć jednej sytuacji czyli np wczoraj biorę połowę plastra 100ug pocietego na równe 2 kawałki wkładam pod policzek i czekam czasami nie czuje tego " chemicznego " smaku fenta a łapie noody bo przysypiam gdy siedzę na tel itp czasami czuje ten " smak fenta " w ryju i też jest dobrze a czasami mimo równych kawałków a nawet i większych nic totalnie nie czuje jakbym ku*rwa gume balomową trzymał oczywiście zawsze " BHP " stosuję czyli dokładnie płukam usta ba myje zęby płukam ciepła wodą odczekuje z 5-10 min kroje plastry i dopiero wkładam i nie mogę ogarnąć że raz dziala pięknie a nastepnym razem nic .. ktoś się wypowie ? @starydziad może Ty ? Jesteś Mega ogarnięty jeśli chodzi o fenta i powiesz czemu tak jest ? fent brany tylko doustnie nke chce I.V bo wiem ze bym ostro poleciał.. i jak zredukować dawki i odstawić bo to też nie jest łatwe.. które leki mogą pomóc odstawić by " dupa " jak najmniej bola i dało się przeżyć.. proszę jeszcze @DexPL o pomoc w tym
  • 2522 / 205 / 0
@sclero2014 jeśli chodzi o leki do odstawki to obowiązkowo pregabalina. Możesz też zrobić tak : po przycięciu dawek fenta do absolutnego minimum, odstaw go całkiem, a zamiast tego wszamaj tramadol z kodeiną + Pręgą. Dawki musisz empirycznie dobrać. Ja po miniciągu na fencie miałem tolerke wystrzeloną w kosmos. Chyba w 6 dni wyżułem 2 plastry 100uq. By móc funkcjonować na dzień dobry szamałem 540mg kody, 500mg tramadolu + 300-450 pregabaliany. A i to skręt się w pierwsze dwa dni przebijał. Po 2 dniach zmniejsz dawki kody i trampka, ucinając po 100mg. Pregabalina bez zmian. Gdy dojdziesz do ostatniej 100 kody i trampka to z nimi się rzegnasz, zostajesz tydzień na pregabalinie. Świetnie znosi skręta fizycznego jak i niesamowicie pomaga na psychikę. Po tak krótkim ciągu pregę osstawiasz z miejsca, jeśli jesteś wrażliwy tniesz dawki. Po 50-150mg na dzień. Zamiast kodeiny lepsza była by morfina jeśli masz taką opcję. Dłużej działa, do tego nie tyra flaków jak koda, no i cenowo wychodzi lepiej. Mając morfinę możesz zrezygnować z tramadolu, pregabaliany. Pregabalinę włączasz do leczenia dopiero gdy odstawiam całkiem majkę. Przy kodzie trampek konieczny, gdyż sama K za słaba by zagłuszyć fentasiowy skręt. trampek działa synergicznie, do tego antydepresyjnie, dodaje energii. Przy skrętach dobrze pomaga również baclofen. Możesz przeżyć odstawkę F tylko przy pomocy pręgi, Bakusia, jednak będzie to bardziej bolesne. W tedy warto dodać coś orzeciwbólowego, ibuprofen, Ketonal itp. oraz loperamid na biegunkę. Polecam trzymać się od fentasia z daleka, straszny syf, winduje tolerkę w kosmos, mało euforyczne działanie.
  • 2388 / 279 / 0
@chlorekturbokofeiny fentanyl znam dość dobrze od kilku lat .. tylko u mnie sytuacja jest taka ze biore go głównie medycznie a nie dla " jazdy " a ze przez chorobę przezskornie się nie wchłania to dlatego pod policzek . Majke mam ale p.o wgl nie działa bo mam jelita po chemioterapii zajechane i mam coś że leki podane P.O slabo się wchłaniają. .pregabaline mam więc chyba dawki zaczne uconac bo leci połowa plastra 100 dziennie . Zacznę brać pregabe i zobaczę na ile będę mógł uciąć dawki . baklofen nie dla mnie po nim czuje sie jak pijany ..
ODPOWIEDZ
Posty: 3992 • Strona 395 z 400
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.