Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 6 z 6
  • 2910 / 774 / 5
Od nieistniejących już rarechems.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 54 / 11 / 0
Jakiś czas po użyciu O-PCE po długim czasie użyłem DMXE. Tutaj poszedłem od razu grubo. Przygotowałem i wciągnąłem kreskę o długości ponad 2 cm i szerokości 0,6 cm. Zaczęło się od tego, że wszystko się kręciło i zaburzona grawitacja, typowy efekt dyso. Z czasem, dysocjacja tylko się nasiliła, jednocześnie poczułem bardzo przyjemne uczucie ciepła. Czułem, że moje ciało powoli odłącza się od duszy i coraz bardziej łączy ze wszechświatem. Czułem, że każda część mojego ciała jest połączona z wszechświatem magicznym kosmicznym kablem. Mój pokój był całym moim światem, tak jak zawsze po dyso. Wszystko jednocześnie rosło lub malało z tym magicznym ciepłym uczuciem. W pewnym momencie poleciałem do nieba i gwiazd, latałem między gwiazdami i planetami. Później zdałem sobie sprawę, że jestem małym punkcikiem proszku wielkości wszechświata. Czułem, że jestem ziarenkiem tej wciągniętej kreski DMXE :grin: Później mogłem podróżować po strukturach mojego mózgu. Przejrzałem neurony w moim mózgu i zobaczyłem całą ich strukturę. Ta struktura wydawała się super logiczna i oczywista (znam to już z O-PCE :grin:). Miałem wiele głębokich przemyśleń na temat życia, filozofii itp. Po jakimś czasie wszystko zaczęło powoli zanikać. Rano byłem całkiem normalny, chociaż następnego dnia i następnego dnia nadal odczuwałem lekki efekt. Nie podaję czasów w podróży, bo po dyso zawsze tracę poczucie czasu :grin:. To był niezły DMXE-hole.
ODPOWIEDZ
Posty: 52 • Strona 6 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.