Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 182 z 182
  • 112 / 17 / 0
Muszę dociągnąć do świąt, a potem detoks. PST się skończyło, bo w sklepach pustka, więc jestem na kodzie 450mg rano i wieczorem. Tracę zbyt dużo czasu na latanie po aptekach, nie mówiąc o pieniądzach. Mogę zamówić hel, oxy lub majkę. Tyle ile wyjdzie po przeliczeniu w tabeli zamienników, więc będzie to rozłożone do świąt, nie zjem wszystkiego w dwa dni.

Po czym będzie najmniejszy skręt, przyjmując drogę podania: hel palenie, oxy i majka po? Różne opinie czytałem i już sam nie wiem np. że po helu mniejszy, niż po majce. Raz 1g przepaliłem, ale potem wróciłem na PST i nie wiem dokładnie jak to jest. Co byście wybrali?
  • 112 / 17 / 0
Dobra nieaktualne. Wyliczyłem w kalkulatorze i jednak MST + Oxy. Chociaż z ciekawości możecie napisać.
  • 1 / / 0
21 listopada 2022przodownik pisze:
ja, bym powiedział, że jak najbardziej mają taki potencjał - antydepresyjny, ale to akurat stwierdzenie kontrowersyjnie, różnie ktoś to może odebrać. przykładowo - choćby i w medycynie stosowane są tylko do niwelowania silnego bólu i możliwie krótko - ze względu na b. wysoki potencjał uzależniający.

co nie zmienia, że duża część ich użytkowników, w tym także i naszego forum, bierze je właśnie, aby zabić objawy depresji - smutek, obniżenie nastroju i tym podobne. i opioidy, ze skutkiem w.w. objawy eliminują i pozwalają żyć, usuwając jednakowoż różne, przykre myśli bądź złe samopoczucie, o podłożu typowo psychicznym.
Wez pod uwage, ze sa osobniki, ktore nie maja, z racji roznych zawilosci zyciowych natychmiastowego dostepu do NFZ (czyt. brak ubezpieczenia).
Wtedy opio jest nie tylko mega odkryciem, jesll chodzi o potencjal antydepresyjny, ale takze dzialanie scricte przeciwbolowe, robi robote. Pozwalaja zyc. Pisze z wlasnego doswiadczenia, moj pierwszy post, po ponad 2 letnim lurkowaniu (choc samo forum kojarze z polowy 2000).
  • 76 / 15 / 0
Wiadomo, że to subiektywna osobnicza opinia, więc powiedzcie proszę co waszym zdaniem jest lepsze P.O. majka 200, czy oxy 80, analogicznie majka 100 vs oxy 40? Chodzi mi nie tylko kwestje ceny w przeliczeniu na efekt ale i odczucia (po czym się lepiej czujecie, co was bardziej klepie).
  • 9 / / 0
Oxy niby wydajniejsze oralem, ale majka dłużej działa, więc tutaj można powiedzieć, że się wyrównuje. Majka to relaks i przysypianie, oxy jest raczej bardziej aktywizujące. Po oxy imo gorszy skręt, po majce nie mam ale nie waliłem też ciągów.
Ja osobiście wole maje
ODPOWIEDZ
Posty: 1815 • Strona 182 z 182
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.