Szczególny dział, poświęcony wyczerpującym opracowaniom danych kwestii.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Siemanko dzisiaj ziomeczek kupił Marihuane z apteki 19% THC i tutaj moje pytanie: orientujecie się mniej więcej jaki procent THC jest w takim temacie od typowego osiedlowego dillerka albo jaka ogolnie jest srednia THC w marihuanie ktora lata w większości po Polsce? :liść:
Z góry dziękuję.
  • 31 / / 0
Wydaje mi się że w polsce takie lepszej jakości palenie ma koło 15%. Nie wiem czy mam racje ale przez jakiś czas paliłem takie prosto z hol z zawatrością 20% i było o niebo lepsze.
  • 2738 / 497 / 0
W typowym osiedlowym skunie uśredniając jest około 16% THC. Wiadomo, czasem trafi się słabszy, czasem mocniejszy, ale zakładając statystykę - 16.
20% to już mocne zioło, tak samo jak Spectrum No. 2 z apteki.
Odpowiadając mi na łamach forum użyj proszę funkcji mention.

Nie świadczę pomocy w załatwianiu substancji psychoaktywnych (legalnych bądź nie). Proszę, aby do mnie nie pisać w tej sprawie!
  • 246 / 33 / 0
Słyszałem, że jest to wartość ok. 15% z czego trzeba zaznaczyć, że jest to loteria. Mało jest okazji na przebadanie takiego tematu z racji tego, że jest nielegalny, są pojedyncze badania pseudo amatorskie jeśli chodzi o Polskę.
  • 1555 / 249 / 0
03 kwietnia 2019UltraViolence pisze:
W typowym osiedlowym skunie uśredniając jest około 16% THC. Wiadomo, czasem trafi się słabszy, czasem mocniejszy, ale zakładając statystykę - 16.
20% to już mocne zioło, tak samo jak Spectrum No. 2 z apteki.
16%THC jak się trafi na ulicy, to jest to wtedy rarytaz i co najmniej amnezja hejzem to nazywają jak w hemp gru.
Podejrzewam, że często są to nawet niższe od 15% THC wartości. Nie wspominam o końcach ogniwa, gdzie na blokach latają jakieś sebastiany i mieszają to z cbd i inne triki.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.