Pentedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Pentedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2693 • Strona 270 z 270
  • 4390 / 669 / 0
Ehh, nie wiele tego przejadłem ale przeglądam teraz sobie wszystkie jakieś stare tematy i zapomniane już substancje które udały się na cmentarzysko rc jak pentedron i wspominam z łezka w oku. Ja dawkowalem sniff 70mg i to była bomba, na wejściu nieogar jak po jakichs serotoninowych ketonach a później stymulacja głównie dopaminowa, załączała się mega empatia i chęć rozmowy z drugim człowiekiem, cały czas towarzyszył temu stanowi lekki nieogar, zdarzało się gubić wątek i zapominać o czym się chciało powiedzieć, libido mocno podniesione, brak problemów z konarem. Swietnie wspominam pentka ale nie zjadłem go dużo, z 5g może. W mixie z 3mmc to już w ogóle był mój mix najbardziej zbizony do zdeligalizowanej mefki, tylko trzeba było znaleźć odpowiednie proporcje dla siebie. Bo raz znajomek dostal chyba za dużo czegoś i przez jakieś 2h go tak wykrecilo że zacząl szyc pufę xd mielił szczęka i ogólnie zle to wyglądało, jakby miał jakiś zespół serotoninowy.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 1571 / 300 / 4
Z pentedronem było tak że był legitny, ale dop w odp ręcach.

Tam dawkowanie było rzedu 20-50-100mg do ostrej bomby... trzeba uważać
zwł w mixie z 3MMC gdzie samej trójki można było sypnąć w porywach nawet 500mg, niektórzy tak tez dawkowali penta i potem było co było na ojomie ;)

ogólnie substancja bardzo mocna i bardzo "eko"
miligramowe smyranie, bardzo długi czsa stymulacji... o wiele mniejsze zjazdy niz przy amfie...
do mixów z ketonami pozbawionych noradrenalinowej fazy idealny
tylko tak jak mówię, z głową.
Ḑ̵̢̨̨̧̧̡̛̛̯̤̪̫̣̺̘̲̤̺͇͖͉̪̟̻̥̗͕̯̗͇̞͙̭͈̺̯̺̝͓͚͎̻̦̭̮͎͚̪̺̟͖̼̙̥̤̳͙͖̥̱͙̲̹̘͍̺͎̜̜͈̥̩͕̺̬̺͍̲̥̙̱͇͇̱̦̤̠̼̰͋̽̈̇̈̓̒̂̑̍͋̓̐̿͂̑͆̆̀̽̀̓̔̉̇̈̉̎̃̄̍̒͋̽̄̆̿̒̑͛̈́͆̎̃̾̒͋̅̄̍͑̀̑̔́̏̓̏̔̏̊́̐̂̏͆́͒̌̌̏̊̎͑̈́̋̕͘̚̕̕̕̕͘̕͘̚͜͠ͅͅX̷̡̧̨̧M̷̧̛͍͍̘̠͕̯̫̮͕̩̦̳̦͚̺̘̤̟̗͇͓͇͙̞̖̰̹̪̠͐̉̆̽͛̊̔̄̿͆̃̈́͆̓̍̇͜͜͝͝
  • 4390 / 669 / 0
Teraz to już nie istotne, pentka nie ma i nikt go już nie produkuje. Chyba że ktoś we własnym zakresie i może goni swoim ludziom.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 2693 • Strona 270 z 270
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.