Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 265 • Strona 25 z 27
  • 599 / 113 / 0
Potwierdzam.
Jadłem 5mg sele + 1500mg PEA, jakiegoś ultra strong.
Zmiotło mnie konkretnie. Jadł ktoś taką dawkę?
  • 280 / 14 / 0
Ja maks gdzieś 800 mg. Ale to już mi się obraz rozmazywał. Kryształ waliłeś czy jakieś mieszanki?
  • 599 / 113 / 0
PEA w kapsułkach, takie czarne z USA jakieś, czarna plastikowa buteleczka, z niebieską bądź czerwoną czcionką jak dobrze pamiętam.
  • 1383 / 85 / 2
Dobra mega tekstu jest i pisotok idzie się tym spizgać i latać jak po fecie bez tego mixu i w ogóle?
action movie:gun:
  • 1174 / 218 / 23
@stuk
Nie, zawieść rodziców lub umrzeć można tylko w miksie. Miłej pizdy
  • 1383 / 85 / 2
@Morfeo Nie czaję jakich rodziców?
action movie:gun:
  • 1174 / 218 / 23
@stuk
Jeżeli widzi ciebie rodzina po miksie selegiliny z PEA to można łatwo ich zawieść jak zobaczą ten naćpany chłopski ryj. U mnie się udało
  • 389 / 97 / 4
09 października 2022pospolitypijak pisze:
Tylko sele ukaże cały potencjał pea. Nie rozumiem dlaczego na siłę testujecie jakieś gówniane iMAO podobne wyroby skoro wiadomo że chuja zadziałają. Albo będziecie musieli stosować większe dawki pea i tak nie adekwatne do efektów. Na prawdę jesteście tak zdesperowani i sfrustrowani?
Raczej ciekawi niż sfrustrowani i zdesperowani. Działanie pea z sele jest już dość dobrze opisane i gdyby tylko na odczuciu go mi zależało to na pea z sele bym poprzestał. Zwyczajnej ciekawi mnie jaki efekt można uzyskać przy zastosowaniu innych iMAO. Rzeczywiście zwykłe trzeba zastosować wówczas większe dawki pea (która i tak jest śmiesznie tania) niż przy sele ale w przypadku wieku połączeń działanie jest niewiele mniej intensywne.
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 210 / 18 / 0
Pamiętam ten specyfik PEA brałem to w 2010 roku jak jeszcze nie chorowałem na swoje zaburzenia i pamiętam że oprócz wysokiego ciśnienia i takiego dziwnego uczucia w głowie nie było nic więcej to były czasy gdzie bez problemu to można było kupić.
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
czy fenyloalanina ma jakieś podobne działanie do fenyloetyloaminy?

Na wikipedii napisano tak : Fenyloetyloamina est naturalnym związkiem biosyntetyzowanym z egzogennego aminokwasu fenyloalaniny poprzez enzymatyczną dekarboksylację. Jak to rozumieć?
ODPOWIEDZ
Posty: 265 • Strona 25 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.